Hrubieszów: Policja podziękowała Burmistrzowi Miasta

Wczoraj Komendant Powiatowy Policji w Hrubieszowie mł. insp. Grzegorz Pietrasiak w imieniu Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie nadinsp. Pawła Dobrodzieja przekazał na ręce Burmistrza Miasta Hrubieszowa Pana Tomasza Zająca podziękowania za bardzo dobrą współpracę, a także za przekazanie środków finansowych na Wojewódzki Fundusz Wsparcia Policji.

Reklamy

 

Wczoraj Komendant Powiatowy Policji w Hrubieszowie mł. insp. Grzegorz Pietrasiak udał się do Urzędu Miasta w Hrubieszowie, gdzie w imieniu Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie nadinsp. Pawła Dobrodzieja przekazał podziękowania za bardzo dobrą współpracę.

Podziękowania złożył na ręce Burmistrza Miasta Pana Tomasza Zająca, między innymi za przekazanie środków finansowych na Wojewódzki Fundusz Wsparcia Policji.

Przypominamy, że dzięki wsparciu Urzędu Miasta jeszcze w tym roku policjanci otrzymali samoobsługowy alkomat, który w Komendzie Powiatowej Policji jest ogólnodostępny dla mieszkańców miasta oraz drona, który jest szczególnie pomocny przy poszukiwaniu osób zaginionych. Dron dociera na tereny, gdzie wkroczenie grup ratowniczych często jest niebezpieczne. Niewątpliwie skraca i usprawnia pracę policji, podczas której często decydują nawet sekundy.

Współpraca z samorządami całego powiatu hrubieszowskiego stanowi nieocenioną pomoc i w istotny sposób przyczynia się do poprawy bezpieczeństwa obywateli, zapewnienia porządku publicznego, ochrony mienia jak również poprawy warunków pracy funkcjonariuszy i pracowników Policji.

 

źródło i fot. KPP Hrubieszów (J.K.), UM Hrubieszów