Hrubieszów: Policjanci przyłączyli się do Szlachetnej Paczki

Hrubieszowscy i opolscy policjanci wraz z pracownikami cywilnymi Komendy Powiatowej Policji, przyłączyli się do akcji „Szlachetna Paczka”. Przygotowano paczki dla wybranej rodziny z terenu powiatów. Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy pomóc w tej pięknej akcji. Wszystkim obdarowanym życzymy Spokojnych i Wesołych Świąt.

Reklamy

 

Hrubieszowscy policjanci wzorem lat ubiegłych i w tym roku przyłączyli się do akcji „Szlachetna Paczka”. Pomoc została skierowana do wybranej z bazy rodziny, z terenu naszego powiatu. Za zebrane wśród policjantów i pracowników cywilnych pieniądze, została zakupiona odzież, żywność, artykuły chemiczne oraz inne produkty pierwszej potrzeby. Wczoraj zakupione przedmioty zostały dowiezione do magazynu „ Szlachetnej Paczki” mieszczącego się w ZS NR 1 w Hrubieszowie.

W akcji wzięli udział także policjanci i pracownicy cywilni z Komendy Powiatowej Policji w Opolu Lubelskim. Policjanci i pracownicy cywilni opolskiej komendy zorganizowali zbiórkę pieniędzy i na podstawie szczegółowej listy zakupili najpotrzebniejsze produkty z których  przygotowali szlachetną paczkę. Ma ona cieszyć  członków najbiedniejszych rodzin, które znalazły się w trudnej sytuacji materialnej z niezależnych od siebie przyczyn.

Reklamy

Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy włączyć się w tą piękną akcję, a wszystkim obdarowanym życzymy spokojnych i wesołych świąt. Podziękowania za pomoc przy przygotowaniu paczki składamy na ręce Pani Beaty Tomaszczuk Lidera Szlachetnej Paczki Rejonu Hrubieszów Północ oraz wolontariuszce Pani Kasi i wszystkim innym, którzy wspomagali akcję.źródło i fot: KWP Lublin (EK/ E.Ż)