1 grudnia 2023

Hrubieszów: Policyjna „Szlachetna Paczka”

Hrubieszowscy policjanci i pracownicy cywilni włączyli się w tym roku w akcję „Szlachetna Paczka”. Zorganizowali pomoc materialną na spełnienie potrzeb znajdującej się w trudnej sytuacji materialnej rodziny.

Reklamy

Szlachetna Paczka to akcja charytatywna kierująca się ideą mądrej pomocy – udzielając jej potrzebującym, motywuje się ich do samodzielnego radzenia sobie w trudnej sytuacji życiowej.

Paczki od hrubieszowskiej Powiatowej Komendy Policji, w formie prezentów o wartości ponad 2 tysięcy złotych, trafiły do potrzebującej rodziny z gminy Hrubieszów.

Reklamy

W akcji wzięli udział policjanci i pracownicy cywilni komendy, przy wsparciu Związków Zawodowych, chętnie przyłączając się do idei i uczestnicząc w zbiórce pieniędzy oraz rzeczy odpowiadających indywidualnym potrzebom rodziny, która z niezależnych od siebie przyczyn, znalazła się w trudnej sytuacji materialnej.

Dzisiaj dary zostały przekazane wolontariuszom Szlachetnej Paczki, którzy doręczą je rodzinie.

– Wśród przekazanych przedmiotów znalazły artykuły spożywcze, węgiel na opał, środki czystości, kosmetyki oraz inne artykuły pierwszej potrzeby, o które prosiła rodzina – informuje oficer prasowy hrubieszowskiej komendy asp. sztab. Edyta Krystkowiak. – Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy pomóc.

­

(info i fot. KPP Hrubieszów / asp. sztab. Edyta Krystkowiak)


Zobacz też:

Hrubieszów: Reanimacja Żuka (ZDJĘCIA)

Hrubieszów: Reanimacja Żuka (ZDJĘCIA)