Hrubieszów: Pomóż opracować mapę zagrożeń bezpieczeństwa

Komenda Powiatowa Policji w Hrubieszowie przystępuje do opracowania „Mapy zagrożeń bezpieczeństwa” na terenie powiatu hrubieszowskiego.

Reklamy


Dla realizacji tego celu konieczne jest m. in. zebranie informacji o zagrożeniach, bezpośrednio od mieszkańców powiatu, przedstawicieli samorządów, szkół, instytucji publicznych, ośrodków opieki zdrowotnej, organizacji społecznych, organizacji parafialnych, związków wyznaniowych i zakładów pracy.

W ten sposób zebrane dane, będące niczym innym jak oczekiwaniami społecznymi, posłużą do opracowania mapy istniejących zagrożeń, na podstawie której planowane i realizowane będą przez Policję i inne współdziałające służby, działania na rzecz bezpieczeństwa publicznego mieszkańców naszego powiatu.

Konsultacje społeczne, na które zapraszamy przedstawicieli wszystkich samorządów, instytucji państwowych, placówek ochrony zdrowia, szkół, organizacji społecznych, związków wyznaniowych, zakładów pracy a w szczególności mieszkańców miasta i powiatu, odbędą się :

– w dniu 23.03.2016r. o godzinie 17:30 w Bibliotece Publicznej w Hrubieszowie przy ul. Unii Horodelskiej 19 (osiedle Jagiellońskie).

– w dniu 31.03.2016 r. o godzinie 17:00 w Spółdzielczym Klubie Kultury „Słoneczko” ul. Polna, Hrubieszów.

Podczas spotkań zostanie przedstawiony stan zagrożenia przestępczością w latach 2013 – 2015 oraz założenia Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Wszystkich zainteresowanych stanem bezpieczeństwa i porządku publicznego w miejscu zamieszkania zapraszamy do dyskusji.

 

 

KPP Hrubieszów