Hrubieszów: Poradnia Kardiologiczna rozpoczęła przyjęcia pacjentów

SP ZOZ w Hrubieszowie informuje, że Poradnia Kardiologiczna rozpoczęła przyjęcia pacjentów na podstawie kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia, od dnia 1 marca 2020 r.

Reklamy

 

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie informuje, że utworzona w ramach jego struktury organizacyjnej Poradnia Kardiologiczna rozpoczęła przyjęcia pacjentów na podstawie kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia od dnia 1 marca 2020 r.

 

Porad lekarskich udzielać będą trzy dni w tygodniu specjaliści kardiolodzy:

Andrzej Martyna – poniedziałki od godz. 9.00

Marek Puźniak – wtorki od godz. 8.30

Sebastian Raczkiewicz – środy od godz.8.30

 

Świadczenia zdrowotne realizowane w ramach Poradni Kardiologicznej obejmują porady lekarskie oraz zlecone badania, w szczególności echo serca, holter EKG, holter RR, próby wysiłkowe, a także ustalanie kontynuacji leczenia w ośrodkach specjalistycznych.

Poradnia Kardiologiczna zlokalizowana jest na III piętrze w budynku Przychodni Rejonowej, rejestracja i informacje – tel. 84 535 33 02.

Zapraszamy do korzystania z usług Poradni Kardiologicznej, a jednocześnie pragniemy przeprosić za opóźnienie w rozpoczęciu działalności, spowodowane długotrwałymi staraniami i trudnościami związanymi z pozyskaniem do pracy lekarzy kardiologów.

 

tekst: SPZOZ Hrubieszów

 

fot. lubiehrubie.pl, Starostwo Powiatowe w Hrubieszowie

 


 

Zobacz też:

WIADOMOŚCI – Dieta Mamy w hrubieszowskim szpitalu

WIADOMOŚCI – Nowy aparat RTG w hrubieszowskim szpitalu już działa

WIADOMOŚCI – Stypendium dla studentów medycyny, jeśli będą pracować w hrubieszowskim szpitalu