Rozstrzygnięto wakacyjny konkurs plastyczny dla młodzieży pod hasłem "Postać inspirowana Mangą". Uroczyste wręczenie nagród miało miejsce w trakcie piątkowego wernisażu fotografii tradycyjnej Mariusza Tomczuka "Miasteczko".
Decyzją jury, cztery równorzędne nagrody otrzymały:
- Natalia Bałbustyn
- Anna Jaroszyńska
- Aleksandra Palichleb
- Kinga Ślip
Dodatkowo, obecni na wernisażu goście w drodze głosowania przyznali nagrodę publiczności, która powędrowała do... Kingi Ślip.
Organizatorem konkursu była Miejska Biblioteka Publiczna - Hrubieszowskie Centrum Dziedzictwa.
Zobacz też:
Miasteczko... Mariusza Tomczuka - na 623 urodziny Hrubieszowa
źródło i fot. MBP-HCD
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lubiehrubie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz