Hrubieszów: Pożyczka na rozpoczęcie działalności gospodarczej

Masz pomysł na biznes? Myślisz o własnej działalności gospodarczej?
Szukasz preferencyjnego finansowania?

Reklamy

 

Urząd Miasta w Hrubieszowie wraz z Bankiem Gospodarstwa Krajowego organizuje spotkanie informacyjno – szkoleniowe dotyczące założenia i finansowania działalności gospodarczej. Spotkanie odbędzie się w dniu 9 stycznia (czwartek) o godz. 13.30 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Hrubieszowa.

Spotkanie będzie się składać z:

I część – merytoryczna poświęcona będzie mikro pożyczce unijnej, dzięki której będzie można sfinansować koszty związane z rozpoczęciem działalności gospodarczej. Podczas spotkania będzie można dowiedzieć się na co można wziąć pożyczkę oraz co na tym zyskamy.

II część – spotkania ma charakter warsztatowy, podczas którego ekspert Banku Gospodarstwa Krajowego opowie jakie wnioski i dokumenty są potrzebne, oraz jak należy je poprawnie przygotować i do kogo się zwrócić.

Dlaczego warto wziąć udział w spotkaniu?

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, w zamian otrzymacie Państwo praktyczną wiedzę na temat sfinansowania własnej działalności gospodarczej, dzięki unijnej pożyczce – na warunkach znacznie
korzystniejszych niż rynkowe. Na wszelkie pytania i wątpliwości odpowie ekspert – przedstawiciel BGK.

 

Program spotkania:

13.15 – 13.30 Rejestracja uczestników

13.30 – 14.00 Niskooprocentowana Mikropożyczka dla osób bezrobotnych, biernych zawodowo zamierzających rozpocząć prowadzenie działalności gospodarczej

14.00 – 14.30 Omówienie dokumentacji pożyczkowej (wniosek, wymagane dokumenty, zabezpieczenia)

14.30 – Pytania.