Hrubieszów: Przedszkole nr 1 na Medal

I miejsce dla Grupy „Misie” oraz III miejsce dla pani Urszuli Wnorowskiej z Miejskiego Przedszkola nr 1 im. „Małego Księcia” w Hrubieszowie, w plebiscycie Kuriera Lubelskiego „Przedszkole na Medal”.

Reklamy

 

Grupa „Misie” z Miejskiego Przedszkola nr 1 im. „Małego Księcia” w Hrubieszowie, której wychowawcą jest pani Joanna Sobolewska brała udział w tegorocznym plebiscycie „Przedszkole na Medal 2018” gdzie otrzymała I miejsce w kategorii Grupa Roku powiatu hrubieszowskiego.

Wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowy dyplom, zdjęcia portretowe oraz zdjęcia całej grupy wykonane przez fotografia Kuriera Lubelskiego, kubek ze zdjęciem grupy oraz darmowy voucher do Bałtowskiego Parku Rozrywki.

Nauczyciel naszego przedszkola pani Urszula Wnorowska zajęła III miejsce w kategorii „Nauczyciel Nauczania Przedszkolnego” w powiecie hrubieszowskim.

Pragniemy z całego serca podziękować wszystkim osobom, które oddały głosy na grupę oraz nauczyciela naszej placówki. W szczególności dziękujemy rodzicom , którzy zachęcili nas do zgłoszenia grupy oraz wytypowali nauczyciela do plebiscytu.

Serdecznie dziękujemy!

 

źródło i fot. Przedszkole nr 1