Hrubieszów: Przedszkole nr 2 w aplikacji Kidsup

Miejskie Przedszkole nr 2 w Hrubieszowie wdraża aplikację Kidsup. Jest to nowoczesne narzędzie komunikacji pomiędzy placówką, a rodzicem przedszkolaka: nieobecności, finanse, wydarzenia, informacje, czat – wszystko w jednym miejscu!

Reklamy

Każdy rodzic może komunikować się z przedszkolem. Nauczyciel za pomocą tablicy umieszcza informacje do przekazania rodzicom. Możemy prezentować prace dzieci za pomocą przesyłanych zdjęć. Kliknięciem w kalendarz rodzic zgłasza placówce bieżącą lub planowaną nieobecność swojego dziecka w przedszkolu. Placówka natychmiast dostaje o tym powiadomienie, dzięki czemu rodzic nie musi już dzwonić, wysyłać SMS-ów czy pisać e-maili.

Rodzic otrzymuje również informację SMS o kwocie do zapłaty, terminie wpłaty oraz powiadomienia o nowych płatnościach. Ma też dostęp do historii opłat z podziałem na kategorie.

Reklamy

Przedszkole informować będzie za pomocą aplikacji o planowanych wydarzeniach. Placówka może udostępniać w aplikacji istotne dokumenty, formularze, materiały na zajęcia, a rodzic może je pobrać w dowolnej chwili.

Rodzice przedszkolaków instalują aplikację na telefon, tablet lub komputer. Jest ona bezpłatna dla rodziców. Dzięki Kidsup przedszkole stanie się bardziej dostępne dla każdego rodzica.


info: Przedszkole nr 2, fot. lubiehrubie.pl