3 marca 2024

Hrubieszów: Przygotowali przedstawienie na otwarcie basenu [ZDJĘCIA]

8 maja, w hrubieszowskiej Dwójce powtórzono program artystyczny przygotowany na otwarcie hrubieszowskiej pływalni. Tym razem nie dla oficjeli – lecz dla szkolnej społeczności.

Reklamy

Jednym z głównych punktów programu przygotowanego na otwarcie hrubieszowskiej pływalni był występ artystyczny uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Hrubieszowie, któremu przyświecało hasło: “Hrubieszów – miasto na fali”. To inspirujące motto doskonale oddawało charakter imprezy, skupiającej się na promowaniu sportu i aktywności fizycznej w naszym społeczeństwie.

Część artystyczna, która zgromadziła na scenie uczniów z klas od pierwszej do ósmej, była niezwykle zróżnicowana i dostarczyła uczestnikom wielu wzruszeń oraz niezapomnianych wrażeń. Widzowie mogli podziwiać różnorodne scenki rodzajowe i skecze, pokazy taneczne, wspaniałe brzmienie kwintetu gitarowego, w którego skład weszli nie tylko uczniowie: Wiktor Sulewski, Olaf Tymecki i Filip Trus, ale także pani Beata Lichoń-Fabrowska oraz dyrektor placówki Marcin Mróz. Niepowtarzalne głosy wokalistów z kwintetu wokalnego w składzie: Gabriela Chrastina, Hanna Jurkiewicz, Lena Kwaśniewska, Lena Wilkos i Kajetan Majewski, stworzyły atmosferę radości i wspólnej zabawy, a konferansjerki w strojach ratowniczek – Amelia Iwańczuk i Maja Skrok – spajały część artystyczną w całość.

Reklamy

Nie można jednak zapomnieć o tych, którzy czuwali nad występem za kulisami. Scenariusz opracowały panie: Beata Drewnik, Małgorzata Malicka-Jankowska oraz Anna Witolska, poszczególne występy uczniów przygotowały panie: Anna Budzyńska, Elżbieta Charatynowicz, Małgorzata Malicka-Jankowska, Beata Lichoń-Fabrowska, Elwira Pawłowska, Marzanna Bielecka, Marta Piątkowska-Mazurek, Ewelina Winiarska, Joanna Hawryluk, Iwona Kociach. Piękną dekorację wykonały panie: Ewelina Bilik, Bogusława Hrycaj i Agnieszka Ślażyńska.

Występ artystyczny uświetniający oficjalną uroczystość otwarcia pływalni został powtórzony 8 maja 2023 roku dla całej społeczności szkolnej, lecz tym razem jego zakończenie wymknęło się i artystom, i organizatorom spod kontroli, bowiem nastrój radości oraz entuzjazmu udzielił się wszystkim zgromadzonym na sali gimnastycznej i zakończył spontaniczną, wspólną zabawą wciąż powiększającej się grupy uczniów oraz nauczycieli.info: SP nr 2 / Beata Drewnik, fot. lubiehrubie


Zobacz też:

Hrubieszów: Zabytkowy dworek… [ZDJĘCIA]

Hrubieszów: Zabytkowy dworek… [ZDJĘCIA]


Zerknij na Instagram →