Hrubieszów: Radny Michał Miścior złożył mandat

Radny Michał Miścior poinformował, że w dniu 29 kwietnia złożył mandat radnego Rady Powiatu w Hrubieszowie.

Reklamy

Oto oświadczenie, które Michał Miścior zamieścił na swoim facebook’owym profilu 29 kwietnia:

Szanowni Państwo

Dzisiaj, tj. 29.04.2021, po prawie 15 latach pracy w samorządzie, jako radny – odszedłem z rady. Praca dla Państwa była dla mnie wielką przyjemnością oraz czymś, co dawało mi dużo satysfakcji. Moja sytuacja rodzinna i zawodowa zaczęła pochłaniać coraz więcej czasu, a rodzinę i pracę stawiam na pierwszym miejscu.

Reklamy

W tej kadencji udało mi się naprawić ulicę Prostą i Targową, zdobyć 500 tys. z Powiatu na dofinansowanie dla Miasta na budowę basenu oraz wiele innych drobniejszych spraw.

Dlaczego odchodzę z Rady Powiatu? Praca w tej kadencji, przy tak silnym wpływie polityki krajowej, okazała się dla mnie niemożliwa. Nie miałem możliwości realizowania swoich zamierzeń dla mieszkańców Hrubieszowszczyzny. Próbowano mnie zastraszać i wpływać na moje decyzje. Jako radny nie mogłem zgodnie ze złożoną przysięgą sprawować swojego mandatu, więc pozostając w uczciwości ze swoim sumieniem i wyborcami, postanowiłem odejść z Rady Powiatu.

Serdecznie dziękuję Państwu za wiele lat dobrej współpracy i zaufania. Przepraszam wszystkich, których zawiodłem swoim odejściem oraz tych, którzy na mnie liczyli bardziej.

Michał Miścior

(info i fot. facebook.com / Michał Miścior)


Zobacz też:

Zmiana w radzie powiatu – Józef Kuropatwa nowym przewodniczącym

Zmiana w radzie powiatu – Józef Kuropatwa nowym przewodniczącym

Jerzy Czerw członkiem Zarządu Powiatu Hrubieszowskiego, Patryk Czerwonka wiceprzewodniczącym Rady Powiatu