Hrubieszów: Rozmawiali o bezpieczeństwie w czasie ferii

Dzisiaj policjanci rozmawiali z uczniami o bezpieczeństwie z racji zbliżających się ferii zimowych. Poruszano takie tematy jak zachowanie bezpieczeństwa na drodze, zachowania zasady ograniczonego zaufania w kontaktach z osobami nieznajomymi, a także zagrożeń jakie mogą spotkać najmłodszych podczas ich codziennych zabaw.

Reklamy

 

Dzisiaj policjanci uczestniczyli w spotkaniu z dziećmi, młodzieżą i ich wychowawcami z Powiatowego Zespołu Placówek Szkolno – Wychowawczych w Hrubieszowie, aby porozmawiać ze zgromadzonymi na temat ich bezpieczeństwa podczas zbliżających się ferii zimowych. Następnie odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Bezpieczne ferie” zorganizowanego przez szkołę.

Dzieci doskonale odpowiadały na zadawane przez policjantów pytania oraz wykazały się dużą wiedzą z zakresu bezpieczeństwa. W konkursowych pracach plastycznych zilustrowały przestrogi na nadchodzące ferie. Na koniec wszyscy uczestnicy konkursu dostali upominki i zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie.źródło i fot. KPP Hrubieszów (EK)