Hrubieszów: Rozmawiali o bezpieczeństwie w czasie nadchodzących ferii

Dzisiaj policjanci, z racji zbliżających się ferii zimowych, rozmawiali z uczniami z Powiatowego Zespołu Placówek Szkolno – Wychowawczych w Hrubieszowie o bezpieczeństwie.

Reklamy

 

Dzisiaj policjanci uczestniczyli w spotkaniu z dziećmi, młodzieżą i ich wychowawcami z Powiatowego Zespołu Placówek Szkolno – Wychowawczych w Hrubieszowie, aby porozmawiać ze zgromadzonymi na temat ich bezpieczeństwa podczas zbliżających się ferii zimowych.

Poruszano takie tematy jak: zachowanie bezpieczeństwa na drodze, zachowania zasady ograniczonego zaufania w kontaktach z osobami nieznajomymi, a także zagrożeń jakie mogą spotkać najmłodszych podczas ich codziennych zabaw.

Następnie odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Bezpieczne ferie” zorganizowanego przez szkołę.

Dzieci doskonale odpowiadały na zadawane przez policjantkę pytania oraz wykazały się dużą wiedzą z zakresu bezpieczeństwa. W konkursowych pracach plastycznych zilustrowały przestrogi na nadchodzące ferie.

Przy tej okazji życzymy wszystkim uczniom i ich wychowawcom miłego wypoczynku w ferie, a także apelujemy o zachowanie ostrożności i rozwagi podczas korzystania z uroków zimy.

 

źródło i fot. KPP Hrubieszów (EK)