Hrubieszów: Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „W grudniowy dzień”. Przyznano 20 nagród

14 grudnia 2018 r. rozstrzygnięto konkurs plastyczny pt. „W grudniowy dzień”, którego organizatorem był Hrubieszowski Dom Kultury.

Reklamy

 

Komisja obradowała w składzie:

Przewodniczący: Zdzisława Tracz – mgr wychowania plastycznego,

członkowie:

Artur Łukasiewicz – artysta plastyk z Hrubieszowa

Agnieszka Mięczak – Kierownik Sekcji Pomocy Społecznej PCPR w Hrubieszowie

Andrzej Marut – instruktor ds. plastyki, organizator konkursu.

 

W konkursie udział wzięły wg zgłoszeń:

Miejskie Przedszkole Nr 2 (13 prac)

Miejskie Przedszkole Nr 1 (8 prac)

Miejskie Przedszkole Nr 3 (9 prac)

Miejskie Przedszkole Nr 5 (7 prac)

Szkoła Podstawowa Nr 3 (30 prac)

Szkoła Podstawowa Nr 1 (42 prace)

Koła plastyczne HDK (35 prace)

Szkoła Podstawowa Nr 2 (8 prac)

Powiatowy Zespół Placówek Szkolno – Wychowawczych w Hrubieszowie (3 prace).

 

Ogółem wpłynęło 155 prac (w tym 11 prac – brak kompletu dokumentów zgody RODO).

Komisja zwróciła szczególną uwagę na tradycyjnie trwałe techniki plastyczne z uwagi na możliwości ekspozycyjne prac. Prace wykonane technikami łączonymi np. kruszony styropian, brokaty, makarony, naklejane gwiazdki itp. są z reguły bardzo nietrwałe.

Po wnikliwej ocenie postanowiono przyznać nagrody w trzech grupach wiekowych następującym autorom…

                       

Przedszkola:

Miłosz Sztojko, lat 6 – Miejskie Przedszkole Nr 2 – opiekun Krystyna Zosik

Izabela Maksymowicz, lat 6 – Miejskie Przedszkole Nr 5 – opiekun Agnieszka Ziółkowska

Marcelina Wilkos, lat 6 – Miejskie Przedszkole Nr 5 – opiekun Agnieszka Ziółkowska

Eliza Sułek, lat 4 – Koło plastyczne HDK – instruktor Andrzej Marut Wiktor Temporowicz, lat 5 – Koło plastyczne HDK – instruktor Andrzej Marut

Lena Niźnikowska, lat 5 – Koło plastyczne HDK – instruktor Ewa WatrasMaja Kowalczuk, lat 6 – Koło plastyczne HDK – instruktor Ewa Watra

 

Klasy I – III

Igor Wójcicki, lat 7 – Szkoła Podstawowa Nr 3 – opiekun Anna Kryszczuk

Julia Wróbel, lat 7- Szkoła Podstawowa Nr 3 – opiekun Anna Kryszczuk

Sebastian Romański, lat 7 – Szkoła Podstawowa Nr 3 – opiekun Alicja Ryszkowska

Agata Balicka, lat 8 – Szkoła Podstawowa Nr 3 – opiekun Jadwiga Hukowska

Nikola Koszałka, lat 8 – Szkoła Podstawowa Nr 1 – opiekun Katarzyna Sztuk

Klaudia Szkutnik, lat 8 – Koło plastyczne HDK – instruktor Andrzej Marut

Julia Marzęda, lat 8 – Koło plastyczne HDK – instruktor Andrzej Marut

Amelka Pasieka, lat 7 – Koło plastyczne HDK – instruktor Andrzej Marut

Magda Korol, lat 8 – Koło plastyczne HDK – instruktor Andrzej Marut

 

Klasy IV – VI

Julia Sułkowska, klasa VI – Szkoła Podstawowa Nr 1 – opiekun Barbara Mielniczuk

Klaudia Gniecka, klasa IV – Szkoła Podstawowa Nr 3 – opiekun Aneta Derlak

Wiktoria Fila, klasa VI – Szkoła Podstawowa Nr 2 – opiekun Agnieszka Ślażyńska

Oliwia Płonkowska, lat 11 – Koło plastyczne HDK             – instruktor Andrzej Marut

 

Ogółem przyznano 20 nagród, które ufundował Hrubieszowski Dom Kultury.

Komisja konkursowa dziękuje wszystkim za udział w konkursie, jednocześnie gratuluje laureatom i opiekunom, życząc dalszych sukcesów artystycznych.

 

HDK