15 lipca 2024

Hrubieszów: Rywalizacja szkół rozpoczęta! [ZDJĘCIA]

W dniu 26.09.2023 r. Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Hrubieszowie przeprowadził w ramach Licealiady międzyszkolną ligę w lekkiej atletyce. Wśród dziewcząt wygrał ZS 3 Hrubieszów przed I LO Hrubieszów, a wśród chłopców I LO Hrubieszów przed ZS 3 Hrubieszów. Do zawodów rejonu zamojskiego, które odbędą się w czwartek, 5.10.2023 r. od godz. 10.00 na stadionie HOSiR w Hrubieszowie, awansowały po dwie najlepsze szkoły, plus po trzy osoby indywidualnie w  każdej konkurencji.

Reklamy

Komunikat zawodów ligi lekkoatletycznej

­

Reklamy

Dziewczęta 

1 miejsce ZS nr 3 Hrubieszów 678 pkt

Reklamy

Konkurencje szybkościowe

Nazwisko i imię rocznik szkoła konkurencja Liga LA Wynik Punkty LA

1 Woźniak Katarzyna 2007 ZS 3 Hrubieszów 100 14,38 67

2 Wróbel Amelia 2007 ZS 3 Hrubieszów 100 14,50 65 dod

3 Stecko Oliwia 2005 ZS 3 Hrubieszów 100 15,52 46 dod

1 Stasiak Milena 2005 ZS 3 Hrubieszów 200 28,82 82

1 Rutkowska Natalia 2008 ZS 3 Hrubieszów 400 pk 1:17,34 Pk

2 Kasprzak Paulina 2008 ZS 3 Hrubieszów 400 1:18,11 36

3 Szewczuk Aleksandra 2005 ZS 3 Hrubieszów 400 1:20,40 29

4 Tauz Anna 2008 ZS 3 Hrubieszów 400 pk 1:22,69 pk

Konkurencje wytrzymałościowe

Nazwisko i imię rocznik konkurencja Liga LA Wynik Punkty LA

1 Jańczuk-Tomaszewska Karolina 2006 ZS 3 Hrubieszów 800 2:48,35 60

2 Kocaj Anna 2006 ZS 3 Hrubieszów 800 2:58,54 50

3 Lizut Małgorzata 2008 ZS 3 Hrubieszów 800 pk 3:04,94 

4 Ciesielczuk Angelika 2008 ZS 3 Hrubieszów 800 pk 3:09,46 

5 Kolenda Martyna 2008 ZS 3 Hrubieszów 800 3:12,59 36

6 Tarnowska Gabriela 2009 ZS 3 Hrubieszów 800 pk 3:17,59 

Konkurencje skocznościowe

Nazwisko i imię rocznik konkurencja Liga LA Wynik Punkty LA

1 Kuśmierczyk Lena 2007 ZS 3 Hrubieszów skok w dal 4,14 49

2 Kaczyńska Laura 2008 ZS 3 Hrubieszów skok w dal 4,05 46

3 Bartnik Maja 2006 ZS 3 Hrubieszów skok w dal 3,95 43 dod

1 Wesołowska Elżbieta 2005 ZS 3 Hrubieszów skok wzwyż 115 36

672 Tor Nicole 2006 ZS 3 Hrubieszów skok wzwyż 110 30

Konkurencje rzutowe

Nazwisko i imię rocznik konkurencja Liga LA Wynik Punkty LA

1 Nowosad Anna 2006 ZS 3 Hrubieszów pchnięcie kulą 3kg 7,55 54

2 Sokal Julia 2006 ZS 3 Hrubieszów pchnięcie kulą 3kg 6,55 42

3 Bałabuch Kornelia 2007 ZS 3 Hrubieszów pchnięcie kulą 3kg 6,41 40

Sztafeta

Nazwisko i imię rocznik konkurencja Liga LA Wynik Punkty LA

1 Stecko ZS 3 Hrubieszów 4×100 58,05 74 dod

2 Wróbel 

3 Stasiak 

4 Bartnik 

II miejsce I LO Hrubieszów 658 pkt

Konkurencje szybkościowe

Nazwisko i imię rocznik konkurencja Liga LA Wynik Punkty LA

1 Kowalczyk Oliwia 2005 I LO Hrubieszów 100 14,70 61

2 Świgost Nina 2009 I LO Hrubieszów 100 14,78 60 dod

3 Jankowska Paulina 2008 I LO Hrubieszów 100 14,84 59 dod

4 Ivanova Marharyta 2008 I LO Hrubieszów 100 pk 15,95 Pk

1 Wilkos Aleksandra 2006 I LO Hrubieszów 200 30,90 63

2 Świgost Emilia 2005 I LO Hrubieszów 200 31,68 57 dod

3 Bończyk Emila 2008 I LO Hrubieszów 200 pk 35,97 Pk

1 Uszko Marlena 2007 I LO Hrubieszów 400 1:16,44 40

2 Szumiata Martyna 2008 I LO Hrubieszów 400 pk 1:17,68 Pk

3 Siemicka Natalia 2007 I LO Hrubieszów 400 1:19,27 32

Konkurencje wytrzymałościowe

Nazwisko i imię rocznik konkurencja Liga LA Wynik Punkty LA

1 Głaz Oliwia 2007 I LO Hrubieszów 800 3:06,21 42

2 Zając Wiktoria 2009 I LO Hrubieszów 800 3:06,50 42

3 Flis Klaudia 2008 I LO Hrubieszów 800 pk 3:18,69 pk

Konkurencje skocznościowe

Nazwisko i imię rocznik konkurencja Liga LA Wynik Punkty LA

1 Szala Laura 2006 I LO Hrubieszów skok wzwyż 130 55

2 Marmucka Zuzanna 2007 I LO Hrubieszów skok wzwyż 115 36

1 Szeląg Anna 2007 I LO Hrubieszów skok w dal 4,05 46

2 Głuch Kamila 2008 I LO Hrubieszów skok w dal pk 3,86 pk

3 Dęga Zofia 2008 I LO Hrubieszów skok w dal pk 3,48 pk

Konkurencje rzutowe

Nazwisko i imię rocznik konkurencja Liga LA Wynik Punkty LA

1 Serafin Lena 2008 I LO Hrubieszów pchnięcie kulą 3kg 7,80 57

2 Gawron Aleksandra 2006 I LO Hrubieszów pchnięcie kulą 3kg 7,45 53

3 Mielniczuk Laura 2008 I LO Hrubieszów pchnięcie kulą 3kg 7,31 51

1 Głaz Amelia 2008 I LO Hrubieszów rzut oszczepem 15,40 27

2 Cegiełka Malwina 2008 I LO Hrubieszów rzut oszczepem pk 10,70 pk

Sztafeta

Nazwisko i imię rocznik konkurencja Liga LA Wynik Punkty LA

1 I LO Hrubieszów 4×100 1:00,87 63 dod

III miejsce ZS nr 1 Hrubieszów 450 pkt

Konkurencje szybkościowe

Nazwisko i imię rocznik konkurencja Liga LA Wynik Punkty LA

1 Malec Małgorzata 2004 ZS 1 Hrubieszów 100 14,47 66

2 Zimoląg Iwona 2005 ZS 1 Hrubieszów 100 16,14 34

3 Klimowicz Natalia 2007 ZS 1 Hrubieszów 100 pk 17,96 Pk

1 Paluch Aleksandra 2004 ZS 1 Hrubieszów 200 34,51 34 dod

2 Śmietanka Gabriela 2008 ZS 1 Hrubieszów 200 37,42 11

3 Kulas Weronika 2009 ZS 1 Hrubieszów 200 pk 38,99 Pk

4 Rudy Julia 2008 ZS 1 Hrubieszów 200 40,98 0

1 Góral Emilia 2006 ZS 1 Hrubieszów 400 1:21,05 27

2 Magdziak Kamila 2007 ZS 1 Hrubieszów 400 1:30,51 0

Konkurencje wytrzymałościowe

Nazwisko i imię rocznik konkurencja Liga LA Wynik Punkty LA

1 Rot Natalia 2004 ZS 1 Hrubieszów 800 3:15,59 33

2 Jasina Ewelina 2005 ZS 1 Hrubieszów 800 3:16,28 32

Konkurencje skocznościowe

Nazwisko i imię rocznik konkurencja Liga LA Wynik Punkty LA

1 Jaskorska Gabriela 2005 ZS 1 Hrubieszów skok w dal 2,90 8

2 Romanowicz Oliwia 2005 ZS 1 Hrubieszów skok w dal 2,89 8

1 Kunicka Wiktoria 2009 ZS 1 Hrubieszów skok wzwyż b.w. 0

Konkurencje rzutowe

Nazwisko i imię rocznik konkurencja Liga LA Wynik Punkty LA

1 Magdziak Karolina 2006 ZS 1 Hrubieszów rzut oszczepem 16,90 31 dod

2 Chimczuk Weronika 2005 ZS 1 Hrubieszów rzut oszczepem 15,00 25

3 Szybkowska Amelia 2006 ZS 1 Hrubieszów rzut oszczepem 12,30 16

1 Misiak Weronika 2008 ZS 1 Hrubieszów pchnięcie kulą 3kg 8,61 66

3 Simbiga Aleksandra 2005 ZS 1 Hrubieszów pchnięcie kulą 4kg 6,45 54

4 Czop Malwina 2005 ZS 1 Hrubieszów pchnięcie kulą 4kg 5,70 44 dod

Sztafeta

Nazwisko i imię rocznik konkurencja Liga LA Wynik Punkty LA

1 ZS nr 1 Hrubieszów 4×100 1:06,22 40 dod

IV miejsce LO Horodło 217 pkt

Konkurencje szybkościowe

Nazwisko i imię rocznik konkurencja Liga LA Wynik Punkty LA

1 Bazylewicz Karolina 2007 LO Horodło 100 16,28 32

2 Aronowska Anna 2006 LO Horodło 100 16,94 19

Konkurencje wytrzymałościowe

Nazwisko i imię rocznik konkurencja Liga LA Wynik Punkty LA

1 Czerwińska Kinga 2005 LO Horodło 800 2:40,13 68

3 Sado Julia 2005 LO Horodło 1500 6:58,27 28

4 Wężyk Julia 2008 LO Horodło 1500 8:34,59 0

Konkurencje rzutowe

Nazwisko i imię rocznik konkurencja Liga LA Wynik Punkty LA

1 Słotwińska Aleksandra 2005 LO Horodło rzut oszczepem 15,40 27

2 Sado Roksana 2005 LO Horodło rzut oszczepem – b.w. 

1 Gruszka Anna 2008 LO Horodło pchnięcie kulą 3kg 5,53 30

2 Potaczało Małgorzata 2008 LO Horodło pchnięcie kulą 3kg 4,10 13 dod

Sztafeta

Nazwisko i imię rocznik konkurencja Liga LA Wynik Punkty LA

1 Aronowska Anna LO Horodło 4×100 pk 1:02,42 pk

2 Bazylewicz Karolina 

3 Czerwińska Kinga 

4 Haczkiewicz Magda

­

Liga LA Powiatowa Licealiada chłopcy

I miejsce I LO Hrubieszów 949 pkt

Konkurencje szybkościowe

Nazwisko i imię rocznik konkurencja Liga LA Wynik Punkty LA

1 Caboń Filip 2006 I LO Hrubieszów 100 11,63 104

2 Wróbel Mateusz 2007 I LO Hrubieszów 100 12,12 84 dod

3 Turzyński Filip 2008 I LO Hrubieszów 100 pk 12,28 Pk

4 Turzyński Bartosz 2009 I LO Hrubieszów 100 pk 12,31 Pk

5 Szwaczkiewicz Paweł 2007 I LO Hrubieszów 100 pk 12,54 pk

6 Stankiewicz Dawid 2006 I LO Hrubieszów 100 12,81 67

1 Czerwiński Bartosz 2007 I LO Hrubieszów 200 pk 24,78 pk

2 Gajewski Mateusz 2007 I LO Hrubieszów 200 25,67 71 dod

3 Wesołowski Miłosz 2007 I LO Hrubieszów 200 pk 26,69 pk

1 Śmietanka Jan 2005 I LO Hrubieszów 400 54,47 88

2 Gontarz Bartłomiej 2009 I LO Hrubieszów 400 1:01,53 53

Konkurencje wytrzymałościowe

Nazwisko i imię rocznik konkurencja Liga LA Wynik Punkty LA

1 Borzęcki Maciej 2009 I LO Hrubieszów 800 2:32,64 45

2 Sawicki Krzysztof 2009 I LO Hrubieszów 800 2:34,35 43

4 Kiełbasa Piotr 2005 I LO Hrubieszów 1500 pk 5:04,32 pk

Konkurencje skocznościowe

Nazwisko i imię rocznik konkurencja Liga LA Wynik Punkty LA

1 Guberuk Artem 2005 I LO Hrubieszów skok wzwyż 180 99

2 Kasprzak Oliwier 2006 I LO Hrubieszów skok wzwyż 175 90

3 Ciucki Błażej 2005 I LO Hrubieszów skok wzwyż 165 73 dod

1 Tywoniuk Karol 2005 I LO Hrubieszów skok w dal 5,21 58

Konkurencje rzutowe

Nazwisko i imię rocznik konkurencja Liga LA Wynik Punkty LA

1 Markiewicz Gabriel 2005 I LO Hrubieszów pchnięcie kulą 6kg 10,01 71

2 Jakowczyk Mateusz 2005 I LO Hrubieszów pchnięcie kulą 6kg 9,60 67

3 Sanek Jakub 2005 I LO Hrubieszów pchnięcie kulą 6kg 9,40 65

1 Padkowski Filip 2006 I LO Hrubieszów oszczep 36,30 69

2 Zając Mateusz 2005 I LO Hrubieszów oszczep pk 24,30 

Sztafeta

Nazwisko i imię rocznik konkurencja Liga LA Wynik Punkty LA

1 Caboń I LO Hrubieszów 4×100 46,40 112 dod

2 Gajewski 

3 Śmietanka 

4 Wróbel 

II miejsce ZS nr 3 Hrubieszów 878 pkt

Konkurencje szybkościowe

Nazwisko i imię rocznik szkoła konkurencja Liga LA Wynik Punkty LA

1 Kiryczuk Szymon 2006 ZS 3 Hrubieszów 100 11,84 94

2 Płonkowski Paweł 2006 ZS 3 Hrubieszów 100 12,02 87

3 Góra Wojciech 2009 ZS 3 Hrubieszów 100 12,34 77 dod

4 Sanek Jakub 2009 ZS 3 Hrubieszów 100 pk 13,35 

5 Kalbarczyk Mateusz 2008 ZS 3 Hrubieszów 100 Pk 14,12 

1 Chmielewski Kacper 2005 ZS 3 Hrubieszów 200 24,78 82 dod

1 Kalinowski Jakub 2005 ZS 3 Hrubieszów 400 57,78 68 dod

2 Mróz Karol 2005 ZS 3 Hrubieszów 400 59,92 59

3 Gałczyński Aleksander 2006 ZS 3 Hrubieszów 400 pk 1:06,57 

Konkurencje wytrzymałościowe

Nazwisko i imię rocznik konkurencja Liga LA Wynik Punkty LA

1 Jarosz Dawid 2005 ZS 3 Hrubieszów 800 2:19,72 60

2 Uszko Piotr 2008 ZS 3 Hrubieszów 800 pk 2:28,77 Pk

3 Prystupa Jakub 2007 ZS 3 Hrubieszów 800 2:42,80 33

Konkurencje skocznościowe

Nazwisko i imię rocznik konkurencja Liga LA Wynik Punkty LA

1 Nowosad Igor 2005 ZS 3 Hrubieszów skok wzwyż 170 81

2 Kluczek Maciej 2007 ZS 3 Hrubieszów skok wzwyż 155 63

3 Tyszko Mateusz 2005 ZS 3 Hrubieszów skok wzwyż b.w 

1 Jarosz Bartosz 2009 ZS 3 Hrubieszów skok w dal 4,96 52

Konkurencje rzutowe

Nazwisko i imię rocznik konkurencja Liga LA Wynik Punkty LA

1 Adamus Jan 2006 ZS 3 Hrubieszów pchnięcie kulą 5kg 9,72 62

2 Wysocki Adrian 2006 ZS 3 Hrubieszów pchnięcie kulą 5kg pk 8,51 pk

3 Wlach Błażej 2006 ZS 3 Hrubieszów pchnięcie kulą 5kg pk 7,94 pk

4 Margol Ernest 2004 ZS 3 Hrubieszów pchnięcie kulą 6kg 10,00 71

5 Hraciuk Miłosz 2005 ZS 3 Hrubieszów pchnięcie kulą 6kg 8,91 60

Sztafeta

Nazwisko i imię rocznik konkurencja Liga LA Wynik Punkty LA

1 Kiryczuk ZS 3 Hrubieszów 4×100 47,71 100 dod

2 Mróz 

3 Chmielewski 

4 Płonkowski 

III miejsce LO Horodło 614 pkt

Konkurencje szybkościowe

Nazwisko i imię rocznik konkurencja Liga LA Wynik Punkty LA

1 Kosakowski Jakub 2006 LO Horodło 100 12,74 68

2 Filipczuk Kacper 2007 LO Horodło 100 13,01 63 dod

1 Pańko Kacper 2006 LO Horodło 200 24,02 94

1 Juźwiak Cezary 2007 LO Horodło 400 1:11,21 15

Konkurencje wytrzymałościowe

Nazwisko i imię rocznik konkurencja Liga LA Wynik Punkty LA

1 Czerwiński Adrian 2007 LO Horodło 800 2:24,70 54 dodatkowa

2 Malinowski Kacper 2005 LO Horodło 800 3:21,70 0

4 Najuch Wiktor 2008 LO Horodło 1500 4:49,66 64

5 Wierzbicki Mateusz 2006 LO Horodło 1500 5:08,96 55

Konkurencje skocznościowe Nie obstawione – zgodnie z przepisami dwa razy po 0 pkt do klasyfikacji ligowej

Konkurencje rzutowe

Nazwisko i imię rocznik konkurencja Liga LA Wynik Punkty LA

1 Tkaczyk Dominik 2006 LO Horodło oszczep 15,20 12

1 Janiuk Michał 2007 LO Horodło pchnięcie kulą 5kg 8,04 45

2 Kalinowski Bartłomiej 2006 LO Horodło pchnięcie kulą 5kg 6,70 32 dod

4 Grabowski Paweł 2005 LO Horodło pchnięcie kulą 6kg 7,81 49

Sztafeta

Nazwisko i imię rocznik konkurencja Liga LA Wynik Punkty LA

1 LO Horodło 4×100 48,99 90 dodatkowa

IV miejsce ZS nr 1 Hrubieszów 595 pkt

Konkurencje szybkościowe

Nazwisko i imię rocznik konkurencja Liga LA Wynik Punkty LA

1 Bednarczuk Jarosław 2007 ZS 1 Hrubieszów 100 13,17 61

2 Świstowski Szymon 2006 ZS 1 Hrubieszów 100 14,68 33 dod

3 Pochylczuk Tomasz 2006 ZS 1 Hrubieszów 100 DQ 

1 Szustakowski Jakub 2007 ZS 1 Hrubieszów 200 24,74 82

Konkurencje wytrzymałościowe

Nazwisko i imię rocznik konkurencja Liga LA Wynik Punkty LA

1 Grzeszczyk Wiktor 2008 ZS 1 Hrubieszów 800 2:42,00 34

2 Nazar Dawid 2008 ZS 1 Hrubieszów 800 2:43,45 32

3 Magier Mateusz 2008 ZS 1 Hrubieszów 800 3:02,07 11 dod

Konkurencje skocznościowe

Nazwisko i imię rocznik konkurencja Liga LA Wynik Punkty LA

1 Kulas Krystian 2004 ZS 1 Hrubieszów skok wzwyż 165 73

1 Gruszczyński Szymon 2005 ZS 1 Hrubieszów skok w dal 5,18 58

2 Peczak Szymon 2006 ZS 1 Hrubieszów skok w dal 4,71 46 dod

Konkurencje rzutowe

Nazwisko i imię rocznik konkurencja Liga LA Wynik Punkty LA

1 Magierka Adrian 2004 ZS 1 Hrubieszów oszczep 31,00 62

1 Czajka Jakub 2009 ZS 1 Hrubieszów pchnięcie kulą 5kg 7,96 44

2 Nowacki Piotr ZS 1 Hrubieszów pchnięcie kulą 6kg b.w 

Sztafeta

Nazwisko i imię rocznik konkurencja Liga LA Wynik Punkty LA

1 ZS nr 1 Hrubieszów 4×100 55,35 59 dod

V miejsce ZS nr 4 Hrubieszów 503 pkt

Konkurencje szybkościowe

Nazwisko i imię rocznik konkurencja Liga LA Wynik Punkty LA

1 Greluk Karol 2005 ZS 4 Hrubieszów 100 13,08 62

2 Steciuk Dominik 2008 ZS 4 Hrubieszów 100 14,15 43 dod

3 Nieckarz Łukasz 2008 ZS 4 Hrubieszów 100 14,29 40 dod

1 Pochylczuk Krzysztof 2006 ZS 4 Hrubieszów 200 29,08 44

Konkurencje wytrzymałościowe

Nazwisko i imię rocznik konkurencja Liga LA Wynik Punkty LA

1 Mech Tomasz 2007 ZS 4 Hrubieszów 800 2:48,34 27

2 Kocaj Konrad 2009 ZS 4 Hrubieszów 800 2:59,17 14

Konkurencje skocznościowe

Nazwisko i imię rocznik konkurencja Liga LA Wynik Punkty LA

1 Łukaszczyk Igor 2008 ZS 4 Hrubieszów skok w dal 5,06 55

2 Martyniuk Hubert 2005 ZS 4 Hrubieszów skok w dal 4,91 51

Konkurencje rzutowe

Nazwisko i imię rocznik konkurencja Liga LA Wynik Punkty LA

1 Słoniec Dominik 2006 ZS 4 Hrubieszów pchnięcie kulą 5kg 8,54 50

2 Dęga Bartłomiej 2008 ZS 4 Hrubieszów pchnięcie kulą 5kg 8,13 46

Sztafeta

Nazwisko i imię rocznik konkurencja Liga LA Wynik Punkty LA

1 ZS nr 4 Hrubieszów 4×100 52,54 71 dodatkowa

4

Do zawodów rejonu zamojskiego, które odbędą się w czwartek, 5.10.2023 r. od godz. 10.00 na stadionie HOSiR w Hrubieszowie awansowały po dwie najlepsze szkoły, plus po trzy osoby indywidualnie w każdej  konkurencji.


Zobacz też:

SZS. Podsumowanie współzawodnictwa sportowego w roku szkolnym 2022/2023. ZS nr 3 czwarty w województwie [ZDJĘCIA]

Zerknij na Instagram →



Źródło – Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Hrubieszowie, opracował – mak, foto – organizator