16 czerwca 2024

Hrubieszów: Rywalizują w rozgrywkach SZS [ZDJĘCIA]

Jak w każdym roku szkolnym, za wyjątkiem stanu wojennego, czy pandemii, trwa rywalizacja międzyszkolna od podstawówek do szkół średnich od szczebla gminnego do krajowego, w rozgrywkach Szkolnego Związku sportowego.

Reklamy

Poniżej prezentacja kilku komunikatów po zawodach z naszego powiatu w roku szkolnym 2022 – 2023.

­

Reklamy
­
Komunikat końcowy z zawodów w tenisie stołowym

SZCZEBEL ZAWODÓW: finał wojewódzki

TERMIN: 1.03.2023 r.

Reklamy

MIEJSCE: Sala SP Nr 3 Hrubieszów, ul . Zamojska 16

GOSPODARZ ZAWODÓW:

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Hrubieszowie

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA

Dziewczęta

1. PSP Liśnik Duży, pow. kraśnicki, pkt. 44

Skład drużyny: Magdalena Giełbuda, Marlena Janiec, Zuzanna Wróbel

Opiekun: Edyta Domańska

2. SP 7 Chełm, pkt. 40

Skład drużyny: Kinga Piech, Lena Romanowska

Opiekun: Ewa Wierzbicka

3. SP Fajsławice, pow.krasnostawski, pkt. 36

Skład drużyny: Nikola Baran, Alicja Bochniarz, Katarzyna Wasil

Opiekun: Ewa Salecka

4. SP 32 Lublin, pkt. 33

Skład drużyny: Angelika Czajka, Julia Tomczyk

Opiekun: Robert Dietrych

5-6.

SP Wólka Rokicka, pow. lubartowski, pkt. 29

Skład drużyny: Magdalena Lipska, Julia Urban

Opiekun: Adam Wasak

SP Huta Dąbrowa, pow. łukowski, pkt. 29

Skład drużyny: Barbara Cieślak, Kalina Czajka, Agata Kulczyniec

Opiekun: Grzegorz Czerniec

7-8.

ZPO Rososz, pow. bialski, pkt. 25

Skład drużyny: Hanna Czech, Nikola Matczuk, Marcelina Melnik

Opiekun: Marek Czech

SP Teodorówka, pow. biłgorajski, pkt. 25

Skład drużyny: Martyna Kot, Zuzanna Niedzwiecka

Opiekun: Michał Zdunek

9-11.

SP 2 Włodawa, pkt. 20

Skład drużyny: Maja Kuraś, Alicja Sobiecka

Opiekun: Roman Stanilewicz

SP 15 Lublin, pkt. 20

Skład drużyny: Monika Borowik, Lena Grądzielewska

Opiekun: Wojciech Wrona

SP Drzewce, pow. puławski, pkt. 20

Skład drużyny: Dorota Majewska, Malwina Rusek, Magdalena Turek

Opiekun: Marcin Kraj

Chłopcy

1. SP Teodorówka, pow. biłgorajski, pkt. 44

Skład drużyny: Mikołaj Malinowski, Patryk Sędzin

Opiekun: Michał Zdunek

2. SP Strzyżew, pow.łukowski, pkt. 40

Skład drużyny: Maciej Mościcki, Alan Śledź, Hubert Wiszniewski

Opiekun: Jarosław Borek

3. SP Gózd, pow. rycki, pkt. 36

Skład drużyny: Adrian Filipek, Kuba Kryczka, Filip Stepnicki

Opiekun: Witold Łukasiak

4. SP 3 Lubartów, pkt. 33

Skład drużyny: Gryzio Antoni, Marzęda Grzegorz, Sagan Marcel

Opiekun: Andrzej Pawłowski

5-6.

SP 51 Lublin, pkt. 29

Skład drużyny: Olaf Cyrankiewicz, Bartosz Pawluk, Mateusz Plewik

Opiekun: Andrzej Michniewicz

SP Tuczna, pow.bialski, pkt. 29

Skład drużyny: Wojciech Gromisz, Krzysztof Kukawski, Tomasz Moszkowski

Opiekun: Tadeusz Suwała

7-8.

SP Izbica, zamojski, pkt. 25

Skład drużyny: Alan Czuba, Antoni Kapeluszny, Kacper Wójcik

Opiekun: Mariusz Olech

SPP Liśnik Duży, pow. kraśnicki, pkt. 25

Skład drużyny: Wiktor Jocek, Kamil Skibiński, Damian Szabała

Opiekun: Edyta Domańska

9-12.

SP Spiczyn, pow.łęczyński, pkt. 19

Skład drużyny: Jakub Bukała, Kamil Chołyk, Antoni Matyjaszczyk

Opiekun: Waldemar Czarski

ZSP Michalów, pow. tomaszowski, pkt 19

Skład drużyny: Filip Chudyka, Jakub Sak, Kamil Bogusz

Opiekun: Marek Żółciński

SP Żółtance, pow. chełmski, pkt. 19

Skład drużyny: Jakub Adamczuk, Miłosz Witek, Damian Wituch

Opiekun: Beata Sadowska

SP 23 Lublin, pkt. 19

Skład drużyny: Mikołaj Nowak, Gabriel Witek, Krzysztof Wrona

Opiekun: Paweł Janowski

Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy

Lubelski Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy dziękuje wszystkim za udział w imprezie

­

Powiatowe Igrzyska Dzieci i Młodzieży oraz Licealiada w tenisie stołowym

Dnia 14.02.2023r. w sali sportowej przy SP3 w Hrubieszowie odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci i Młodzieży oraz Licealiada w tenisie stołowym drużynowym. Udział w zawodach wzięły drużyny ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Hrubieszowie oraz szkół średnich naszego miasta.

W turnieju dzieci do zawodów zgłosiła się tylko jedna szkoła, zarówno w kategorii dziewcząt i chłopców. Opiekunem drużyny był Tomasz Królicki. W związku z czym awans w następnej fazie rozgrywek na szczeblu rejonowym powiat hrubieszowski będzie reprezentowała Szkoła Podstawowa nr 1 w Hrubieszowie- gratulujemy awansu.

Skład dziewcząt:

Nikola Pietryna, Maja Magdziak, Anika Swatowska, Amelia Szewluk

Skład chłopców:

1m-Bajek Brajan, Jankowski Rafał

2m-Krajewski Karol, Maciej Karpała ,

3m-Dubienko Dominik Chamryga Wiktor

4m-Marcel Filipczuk Wilkos Mikołaj,

W turnieju licealistów zgłosiły się 4 drużyny chłopców i 2 dziewcząt. Poniżej prezentujemy wyniki gier.

­

Powiatowa licealiada w tenisie stołowym dziewcząt

Drużyny:

1. I LO Staszic Hrubieszów

2. ZS Nr3 Hrubieszów

Wyniki spotkań:

I LO Staszic Hrubieszów – ZS Nr3 Hrubieszów 0:3

Do rozgrywek rejonowych, które odbędą się w Tomaszowie Lub. awansowały obie drużyny.

Gratulujemy!

Kolejność końcowa

I miejsce – ZS Nr3 Hrubieszów (Brzeska Emilia, Chorzępa Diana. Wilkos Maja, op. Marcin Nowak)

II miejsce – I LO Staszic Hrubieszów (Papierz Julia, Wilkos Aleksandra, op. Dawid Lewandowski)

­

Powiatowa licealiada w tenisie stołowym chłopców

Drużyny:

1. I LO Staszic Hrubieszów

2. ZS Nr1 Hrubieszów

3. ZS Nr4 Hrubieszów

4. ZS Nr3 Hrubieszów

Wyniki spotkań:

1. I LO Staszic Hrubieszów – ZS Nr 3 Hrubieszów 3:0

2. ZS Nr 1 Hrubieszów – ZS Nr 4 Hrubieszów 3:0

3. I LO Staszic Hrubieszów – ZS Nr 1 Hrubieszów 3:0

4. ZS Nr 4 Hrubieszów – ZS Nr 3 Hrubieszów 1:3

5. I LO Staszic Hrubieszów – ZS Nr 4 Hrubieszów 3:0

6. ZS Nr 1 Hrubieszów – ZS Nr3 Hrubieszów 3:0

Kolejność końcowa

I miejsce – I LO Staszic Hrubieszów (Szala Filip, Zając Tomasz, Łobocki Szymon, op. Dawid Lewandowski)

II miejsce – ZS Nr1 Hrubieszów (Szuptarski Rafał, Korda Aleksander, Mazurek Mateusz, Kluczek Adam, op. Paweł Padkowski)

III miejsce – ZS Nr3 Hrubieszów (Jastrzębski Piotr, Malinowski Dawid, Rutkowski Dawid, op. Marcin Nowak)

IV miejsce – ZS Nr4 Hrubieszów (Juszczuk Kamil, Pochylczuk Krzysztof, Ciesielczuk Arkadiusz, op. Małgorzata Muzyczuk)

Do rozgrywek rejonowych, które odbędą się w Tomaszowie Lub. awansowały drużyny I LO Staszic w Hrubieszowie i ZS Nr1 w Hrubieszowie.

Gratulujemy!

Dziękujemy organizatorom i dyrekcji Szkoły podstawowej Nr3 w Hrubieszowie za możliwość przeprowadzenia rozgrywek.

­

SP 2 i SP 3 Hrubieszów Mistrzami Powiatu w koszykówce

W dniu 21.02.2023 na obiektach Szkoły Podstawowej NR 3 w Hrubieszowie odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w koszykówce dziewcząt i chłopców. Do zawodów przystąpiły po 3 szkoły w kategorii chłopców i dziewcząt. Po rozegraniu meczy systemem ,,każdy z każdym” Mistrzami Powiatu w kategorii chłopców została Szkoła Podstawowa Nr 2 w Hrubieszowie (op. Robert Jóźwiak), a w kategorii dziewcząt SP Nr 3 Hrubieszów (op. Paweł Padkowski).

Wyniki dziewcząt:

SP 2 Hrubieszów- SP 1 Hrubieszów 16:29

SP 1 Hrubieszów- SP 3 Hrubieszów 5:7

SP 2 Hrubieszów- SP 3 Hrubieszów 8:8 , dogrywka 8:12

Kolejność:

1. SP 3 Hrubieszów 4pkt

2. SP 1 Hrubieszów 2pkt

3. SP 2 Hrubieszów 0pkt

Wyniki chłopców

SP 2 Hrubieszów- SP 1 Hrubieszów 44:9

SP 1 Hrubieszów- SP 3 Hrubieszów 13:15

SP 2 Hrubieszów- SP 3 Hrubieszów 23:0

Kolejność:

1. SP 2 Hrubieszów 4pkt

2. SP 3 Hrubieszów 2pkt

3. SP 1 Hrubieszów 0pkt

Składy:

SP 3 Hrubieszów

Bachusz Zuzanna, Jagiełło Wiktoria, Pieczykolan Anita, Pirogowicz Emilka, Sawicka Izabela, Serafin Lena, Szpakowska Martyna, Ślepecka Wiktoria, Wac Emilia, Zielińska Amelia

Opiekun: Paweł Padkowski

SP 1 Hrubieszów:

Gabriela Frąc,Karolina Jasińska, Wiktoria Iwan, Oliwia Mączka,Julia Grab,Aleksandra Rząd,Iza Jankowska

Opiekun: Tomasz Magdziak

SP 2 Hrubieszów:

Cegiełka Malwina, Ciesielczuk Angelika, Hałas Natalia, Jarosiewicz Wiktoria, Kot Izabela, Marmucka Maja, Świgost Nina

Opiekun: Aneta Brzyska

Chłopcy:

SP 2 Hrubieszów:

Dąbrowski Leon, Dęga Adam, Gołębiowski Karol, Gontarz Bartłomiej, Kokoć Filip, Osika Michał, Sawicki Krzysztof, Turzyński Bartosz, Turzyński Filip, Uszko Piotr

Opiekun: Robert Jóźwiak

SP 3 Hrubieszów:

Bednarczuk Hubert, Chmarzyński Bartosz, Grzeszczyk Victor, Hojda Filip, Kański Maksymilian, Knap Tymoteusz, Lenard Oskar, Opała Jakub, Pieczykolan Karol, Szabat Michał

Opiekun: Tomasz Lenard

SP 1 Hrubieszów:

Bodnar Mateusz,Wiktor Konopko, Mikołaj Czerkawski,Maciej Ulanicki, Maciej Borzęcki,Kacper Słupski,Ważny Bartłomiej

Opiekun: Andrzej Podlewski

Wszyscy uczestnicy zostali uhonorowani medalami.

Zarząd PSZS dziękuję Dyrekcji Szkoły za udostępnienie obiektów, organizatorom oraz sędziom : Paweł Padkowski, Rafał Szumiata.

­

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej

15 lutego 2023 roku w hali SP2 Hrubieszów w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej odbyły się zawody w piłkę siatkową dziewcząt rocznik 2008-2009. Do zawodów zgłosiły się 3 drużyny z powiatu (SP1 Hrubieszów, SP2 Hrubieszów i SP Werbkowice). Mecze rozegrano systemem każdy z każdym.

Kolejność końcowa:

I miejsce – SP2 Hrubieszów

II miejsce – SP1 Hrubieszów

III miejsce – SP Werbkowice

SP nr 2 reprezentowały: Malwina Cegiełka, Angelika Ciesielczuk, Natalia Hałas, Wiktoria Jarosiewicz, Izabela Kot, Nina Świgost, Nikola Gancarz i Maja Marmucka.

Dziewczyny wywalczyły awans na zawody rejonowe, które odbędą się 1 marca 2023 roku w Tomaszowie Lubelskim.

GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów.

­

Więcej o zawodach Szkolnego Związku Sportowego na stronie:

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Hrubieszowie »



źródło i fot. PSZS Hrubieszów, LWSZS, wyszukał i opracował – mak, fot. organizatorzy zawodów


Zobacz też:

Hrubieszowscy maratończycy rywalizowali w Hiszpanii [ZDJĘCIA]

Hrubieszowscy maratończycy rywalizowali w Hiszpanii [ZDJĘCIA]


Zerknij na Instagram →