Hrubieszów: Śmiertelne potrącenie na Dwernickiego. Zatrzymano jedną osobę

Hrubieszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło wczoraj po godzinie 19:00 przy ulicy Dwernickiego w Hrubieszowie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 59-letnia kobieta przechodząca przez jezdnię została potrącona przez nadjeżdżający pojazd osobowy. Piesza w wyniku doznanych obrażeń ciała zmarła.

Reklamy

 

Do zdarzenia drogowego doszło wczoraj po godzinie 19:00 przy ulicy Dwernickiego w Hrubieszowie.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy, 59-letnia hrubieszowianka, która prawdopodobnie przechodziła przez jezdnię, została potrącona przez pojazd osobowy. Do zdarzenia doszło na prostym odcinku drogi. Sprawca oddalił się z miejsca wypadku.

Reklamy

Na miejscu interweniowały służby ratunkowe, jednak piesza w wyniku poniesionych obrażeń ciała zmarła.

Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora. Wykonano także czynności z udziałem biegłego z zakresu techniki samochodowej i ruchu drogowego. Decyzją prokuratora ciało kobiety zostało zabezpieczone celem przeprowadzenia sekcji zwłok. Policjanci zabezpieczyli także monitoring.

Obecnie do sprawy zatrzymano jedną osobę, która przebywa obecnie w policyjnym areszcie. Zebrany materiał dowodowy pomoże wyjaśnić okoliczności tego zdarzenia.

 

źródło i fot. KPP Hrubieszów