Hrubieszów: Śniadanie wielkanocne strażaków i policjantów (ZDJĘCIA)

17 kwietnia, wokół wielkanocnego stołu zgromadzili się funkcjonariusze Państwowej Straży Pożarnej oraz Policji, którzy zostali oddelegowani ze swoich macierzystych komend do pełnienia służby w powiecie hrubieszowskim.

Reklamy

Funkcjonariusze z całej Polski wykonują w naszych stronach zadania związane z transportem obywateli Ukrainy do punktów recepcyjnych i miejsc zakwaterowania oraz zapewnieniem bezpieczeństwa zarówno im, jak i miejscowej ludności.

17 kwietnia, przy stole Wielkanocnym zebrali się funkcjonariusze z: Centralnej Szkoły Aspirantów PSP w Częstochowie, KW PSP w Poznaniu, KW PSP w Opolu, KP PSP w Sieradzu, KP PSP w Turku, KP PSP w Siedlcach, KP PSP w Żyrardowie, KP PSP w Lipsku, KP PSP w Nysie, KP PSP w Pionkach, Komendy Stołecznej Policji oraz delegacja funkcjonariuszy z KP PSP Hrubieszów.

Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Hrubieszowie mł. bryg. Piotr Gronowicz wraz z kapelanem ks. prałatem ppłk. Andrzejem Puzonem, funkcjonariuszami hrubieszowskiej komendy oraz oddelegowanymi funkcjonariuszami  w atmosferze rodzinnej przekazali sobie wzajemne życzenia świąteczne.

Przekazano również życzenia w imieniu Lubelskiego Komendanta Wojewódzkiego nadbryg. Grzegorza Alinowskiego, skierowane do wszystkich zgromadzonych i ich rodzin oraz życzenia od Komendanta Powiatowego Policji w Hrubieszowie insp. Wioletty Pawluk.

Wspólną modlitwę poprowadził ks. Andrzej Puzon.

­

(info i fot. KP PSP Hrubieszów)


Zobacz też:

Podziękowanie od Angeliki i Alanka z Hrubieszowa! (ZDJĘCIA)

Podziękowanie od Angeliki i Alanka z Hrubieszowa! (ZDJĘCIA)


W niebie…

W niebie