Hrubieszów: Sportowcy w Przedszkolu nr 3 [ZDJĘCIA]

W dniu 14 listopada hrubieszowskie Przedszkole nr 3 odwiedzili młodzi sportowcy – Leon Dąbrowski, Bartłomiej Gontarz i Krzysztof Sawicki ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Hrubieszowie, którzy odnoszą sukcesy w piłce nożnej.

Reklamy

Chłopcy chętnie dzielili się doświadczeniami z młodszymi kolegami, chętnie odpowiadali na pytania przedszkolaków. Nasi gracze opowiadali, jak kierować się zasadami fair play. Na koniec odbył się wspólny trening oraz pokaz „sztuczek”.

Przedszkolaki miały również możliwość spotkać się z Mistrzynią Polski w podnoszeniu ciężarów Oliwią Dziewiczkiewcz, uczennicą I Liceum Ogólnokształcącego im. ks. Stanisława Staszica w Hrubieszowie. Oliwia przeprowadziła profesjonalny trening i zaprosiła dzieci do współpracy.

Reklamy

­

Przedszkolaki miały możliwość zobaczyć, na czym polegają poszczególne dyscypliny oraz czym się różnią. Może niektóre z nich coś sobie z tego w przyszłości wybiorą… No i wyszło znakomicie, bo dzieci z przejęciem oglądały występy sportowców, którzy pokazywali rozgrzewkę, a potem wciągali dzieci do wspólnej zabawy. Podczas wizyty dzieci miały okazję porozmawiać z zawodnikami, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Gratulujemy naszym sportowcom sukcesów i życzymy dalszych. Powodzenia!

­

Miejskie Przedszkole nr 3 w Hrubieszowie


­

info i fot. Przedszkole nr 3


Zobacz też:

Nagrodzeni z okazji jubileuszu 100 lat hrubieszowskiego sportu!

Nagrodzeni z okazji jubileuszu 100 lat hrubieszowskiego sportu!


Zerknij na Instagram →