Hrubieszów: Spotkanie dla NGO i grup nieformalnych

W Hrubieszowie odbędzie spotkanie, którego celem jest prezentacja możliwości realizowania inicjatyw własnych i pozyskania grantów przez małe organizacje pozarządowe i nieformalne grupy aktywnych obywateli.

Reklamy

Stowarzyszenie „Czajnia” i Centrum Wolontariatu w Lublinie zapraszają do udziału w spotkaniu informacyjnym dotyczącym konkursu grantowego Aktywna Lubelszczyzna, w ramach Funduszu Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021 – 2030.

Spotkanie odbędzie się 4 sierpnia 2021 roku, o godzinie 17:00 w Stowarzyszeniu Aktywnych Animatorów Kultury, przy ul. 3 Maja 37 w Hrubieszowie.

Jego celem jest prezentacja możliwości realizowania inicjatyw własnych przez małe organizacje pozarządowe i nieformalne grupy aktywnych obywateli. Uczestnicy zapoznają się z zasadami wnioskowania o dotację w ramach priorytetu Małe Inicjatywy.

Zaproszenie skierowane jest do przedstawicieli lokalnych społeczności, NGO’s, grup nieformalnych, przedstawicieli samorządów, nauczycieli, bibliotekarzy, wspólnot parafialnych i wszystkich tych, którym na sercu leży dobro najbliższego otoczenia.

Udział w wydarzeniu to szansa na wymianę dobrych praktyk i nawiązanie relacji pomiędzy uczestnikami, które mogą zaowocować wspólnymi działaniami i projektami.

­

(info i grafika: organizator)


Zobacz też:

Hrubieszów: Przysięga elewów Legii Akademickiej – ZDJĘCIA

Hrubieszów: Przysięga elewów Legii Akademickiej – ZDJĘCIA


LubieHrubie na Instagramie