26 września 2023

Hrubieszów: Spotkanie z Olivierem

Olivier zajął 3 miejsce oraz otrzymał Nagrodę Publiczności podczas finału III Ogólnopolskiego Festiwalu Wokalnego Osób z Niepełnosprawnościami „Zaczarowany Mikrofon”.

Reklamy

17 listopada 2021 r. Olivier Florek odwiedził Starotę Hrubieszowskiego Anetę Karpiuk.

Spotkanie było świetną okazją do podziękowania Olivierowi za reprezentowanie Powiatu Hrubieszowskiego podczas finału III Ogólnopolskiego Festiwalu Wokalnego Osób z Niepełnosprawnościami „Zaczarowany Mikrofon”, w którym Olivier zajął 3 miejsce oraz otrzymał Nagrodę Publiczności.

Reklamy

Olivier to uczeń Powiatowego Zespołu Placówek Szkolno – Wychowawczych w Hrubieszowie, który swoją pogodą ducha oraz optymizmem, daje wspinały przykład tego – że nigdy nie należy się poddawać i zawsze walczyć o swoje marzenia!

Starosta Hrubieszowski Aneta Karpiuk doceniła ponadto wielki wkład jego rodziców jak i całego grona pedagogicznego, którzy są dla niego wsparciem na drodze rozwijania talentu i pasji do śpiewania.

Reklamy

Olivier postanowił również zaprezentować Staroście kilka wybranych utworów we własnej aranżacji. Na zakończenie niezwykle miłego spotkania, Starosta wręczyła Olivierowi dyplom gratulacyjny oraz drobny upominek.

Dziękujemy za odwiedziny oraz z niecierpliwością czekamy na wieści o kolejnych sukcesach i wygranych konkursach!

­
Starostwo Powiatowe w Hrubieszowie

(fot. Starostwo Powiatowe)


Zobacz też:

Hrubieszów: Wielki sukces Oliviera (ZDJĘCIA)

Hrubieszów: Wielki sukces Oliviera (ZDJĘCIA)


Caritas Hrubieszów: Spotkanie z poezją (ZDJĘCIA)

Caritas Hrubieszów: Spotkanie z poezją (ZDJĘCIA)