Hrubieszów: Spotkanie z Robertem Małeckim

Miejska Biblioteka Publiczna w Hrubieszowie zaprasza na spotkanie autorskie z Robertem Małeckim – dziennikarzem, filozofem, autorem poczytnych kryminałów, laureatem Nagrody Wielkiego Kalibru.

Reklamy

Spotkanie odbędzie się w Hrubieszowskim Domu Kultury w środę 16 listopada 2022, o godz. 17.00.

WSTĘP WOLNY.

Reklamy

­

ROBERT MAŁECKI (ur. 1977) – politolog, filozof i dziennikarz, a także nauczyciel kreatywnego pisania i autor poczytnych kryminałów. Uznawany za jednego z najlepszych specjalistów w tej branży.

Laureat Nagrody Wielkiego Kalibru oraz nagrody Kryminalnej Piły za Skazę, a także Nagrody Czytelników Wielkiego Kalibru za Wadę – obie powieści z cyklu z komisarzem Bernardem Grossem. Kryminalne serca czytelników zdobył świetnie skonstruowaną, mroczną i wciągającą do ostatniej strony trylogią z dziennikarzem Markiem Benerem (Najgorsze, dopiero nadejdzie, Porzuć swój strach, Koszmary zasną ostatnie). Jest również autorem znakomicie przyjętych thrillerów: Żałobnica, Zmora oraz Wstyd i Najsłabsze Ogniwo, za który otrzymał wyróżnienie jury Nagrody Kryminalnej Piły. Jego powieści Wada, Zadra i Zmora były nominowane do nagrody Książka Roku serwisu Lubimyczytac.pl przyznawanej w ramach największego plebiscytu czytelniczego w Polsce. Sprzedał prawa do ekranizacji Skazy, Wady i Zadry oraz Zmory.

Najnowsza powieść pt. Wiatrołomy, rozpoczynająca cykl kryminalny o policjantach z archiwum X, ukazała się w październiku 2022 roku nakładem Wydawnictwa Literackiego.

Więcej informacji o autorze na stronie www.robertmalecki.pl

­

info, MBP, fot. Zuza Krajewska / Warsaw Creative


Zobacz też:

Coraz więcej oszustw! Hrubieszowska Policja przestrzega

Coraz więcej oszustw! Hrubieszowska Policja przestrzega


Zerknij na Instagram →