Hrubieszów: „Strażnik raju” on – line w wykonaniu pracowników PZPSW i NPS oraz przyjaciół

Przedstawiamy piosenkę w wykonaniu pracowników Powiatowego Zespołu Placówek Szkolno – Wychowawczych, Przedszkola Specjalnego „Mamy Siebie” w Hrubieszowie oraz przyjaciół placówki.

Reklamy

 

„Strażnik raju” to utwór skomponowany przez polskiego kompozytora Piotra Rubika w oryginale zaśpiewany przez Grzegorza Wilka. To także jeden z utworów, który będzie wykonywany podczas przedstawienia „Błękitny ptak”. Do przedstawienia przygotowywaliśmy się systematycznie od listopada 2019 r. Próby przerwała pandemia i związane z nią obostrzenia. Pracownicy Powiatowego Zespołu Placówek Szkolno – Wychowawczych, Niepublicznego Przedszkola „Mamy Siebie” oraz przyjaciele biorący udział w spektaklu, zaśpiewali ten utwór on – line w zaciszu własnych domów.

Nad nagraniem pracowaliśmy około trzech tygodni. Organizacja tego przedsięwzięcia była dla nas dużym wyzwaniem. Utwór  zaśpiewało  17 osób wśród nich były i takie, dla których nagranie było debiutem wokalnym i scenicznym.  Każda osoba biorąca udział w przedsięwzięciu wykonała fragment utworu  w domu – wszyscy  musieli zaśpiewać swoją część, a ostatecznie nagrać, zwykle za pomocą telefonu komórkowego.

W projekcie udział wzięli:

Izabela Duławska – Kula

Aleksandra Hunkiewicz

Aneta Jaroszyńska

Justyna Jakubowska

Renata Kaczyńska

Tomasz Kowalski

Izabela Krawiec

Anna Obszyńska

Magdalena Pańko

Katarzyna Potaczało

Agnieszka Sadowska – Gaweł

Iwona Skowrońska

Ewelina Spadło

Agnieszka Stajszczyk

Edyta Targońska

Iga Targońska

Kinga Wawrusiewicz

Nad dźwiękiem, montażem i realizacją czuwał Kajetan Pańko za co serdecznie dziękujemy

 

info i fot.: PZPSW