Hrubieszów: Świętowanie Dnia Kobiet zakończyła na słupie. Miała blisko 2 promile

Zderzeniem z ulicznym słupem zakończyło się świętowanie „Dnia Kobiet” dla 28-latki kierującej volkswagenem. Kobieta miała blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Mieszkanka gminy Werbkowice ten dzień zakończyła w policyjnym areszcie.

Reklamy

Policjantka, w czasie wolnym od służby, zauważyła wczoraj kierującą volkswagenem, która stanęła pojazdem obok jej auta na jednym z hrubieszowskich parkingów. Z pojazdu dobiegały głośne rozmowy i śmiech. Potem kierująca odjechała z impetem, a jej jazda wskazywała na to, że może znajdować się pod działaniem alkoholu.

Funkcjonariuszka postanowiła, że pojedzie za nią. Po chwili zauważyła iskry wydobywające się z przydrożnego słupa. Okazało się, że ze słupem zderzyła się kierująca wspomnianym volkswagenem.

Wezwani na miejsce umundurowani policjanci poddali 28-letnią mieszkankę gminy Werbkowice badaniu na zawartość alkoholu, które wykazało blisko 2 promile alkoholu w jej organizmie.

W pojeździe znajdowały się jeszcze dwie pasażerki, które wyskoczyły z auta podczas jazdy, doznając urazów ciała.

28-latka trafiła do policyjnego aresztu, gdzie po wytrzeźwieniu usłyszy zarzuty. Policjanci wyjaśniają wszelkie okoliczności tego zdarzenia.

(źródło: KPP w Hrubieszowie / aspirant sztabowy Edyta Krystkowiak)


Zobacz też:

Święto Kobiet z hrubieszowską drogówką

Święto Kobiet z hrubieszowską drogówką

 


Lykoland