Hrubieszów: Szanowne Panie Pielęgniarki, Szanowne Panie Położne!

Z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki i Położnej, w imieniu Zarządu Ochotniczej Straży Pożarnej w Hrubieszowie, wszystkim wykonującym ten piękny i odpowiedzialny zawód składam podziękowania za ofiarną i niezwykle trudną pracę.

Reklamy

 

Stojąc w obliczu realnego zagrożenia dla własnego zdrowia i życia reprezentujecie postawę pełnego zaangażowania w opiekę nad osobami chorymi. Pracujecie na pierwszej linii frontu, zmagacie się nie tylko z wirusem, ale również z olbrzymim napięciem psychicznym. Praca w tak wyjątkowym, trudnym czasie to szczególny przejaw troski o zdrowie i życie drugiego człowieka.

Życzymy aby każdy dzień poświęcony drugiemu człowiekowi dawał radość i satysfakcję, chwil pełnych wzruszeń, radości, dużo zdrowia oraz pomyślności w życiu osobistym i zawodowym.

 

Prezes OSP Hrubieszów

Stanisław Letnianczyn

 

***

 

Pielęgniarki i położne dziękują strażakom

Pielęgniarki i położne z SP ZOZ w Hrubieszowie serdecznie dziękują Panom Strażakom z Ochotniczej Straży Pożarnej w Hrubieszowie za miłą niespodziankę, w postaci kwiatów i osobistych życzeń złożonych z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki i Położnej.

W dniu 12.05.2020 r. w Izbie Przyjęć naszego szpitala pojawili się Panowie Strażacy z OSP w Hrubieszowie z olbrzymim bukietem róż i goździków dla pielęgniarek i położnych z okazji ich święta. Pan Stanisław Letniańczyn w imieniu wszystkich strażaków, na ręce Pielęgniarki Naczelnej, złożył piękne życzenia i podziękował za naszą pracę. Następnie Panowie wręczyli kwiaty przedstawicielkom pielęgniarek i położnych z poszczególnych komórek organizacyjnych SPZOZ w Hrubieszowie.

Niespodzianka, jaką sprawili nam strażacy ma dla nas ogromną wartość, udowadnia nam, pielęgniarkom i położnym, że jesteśmy potrzebne społeczeństwu i że nasza praca jest zauważana i ceniona.

Pragniemy również, w imieniu Dyrekcji SP ZOZ w Hrubieszowie, Pani Henryce Letniańczyn za uszycie 320 maseczek z materiału zakupionego przez OSP w Hrubieszowie. Jesteście wielcy!!!

Dziękujemy!!!

 

Pielęgniarki i Położne z SP ZOZ w Hrubieszowie

 

 


 

Zobacz też:

WIADOMOŚCI – Podziękowania od OSP Hrubieszów

WIADOMOŚCI – Hrubieszowscy strażacy pomagają