Hrubieszów: Telefon dla osób mających trudności z dotarciem do punktów szczepień

Od 15 stycznia 2021 roku Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Hrubieszowie uruchamił specjalny telefon kontaktowy dla osób mających trudności w samodzielnym dotarciu do punktów szczepień przeciw COVID-19.

Reklamy

Mieszkańcy miasta Hrubieszów mogą dzwonić pod nr tel. 84 696 55 60, od poniedziałku do piątku, w godzinach pracy ośrodka tj. 7:30 – 15:30.

Transport przeznaczony jest dla osób:

Reklamy

1. Niepełnosprawnych, posiadających aktualne orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym o kodzie R lub N lub odpowiednio I grupę z w/w schorzeniami.

2. Mających obiektywne i niemożliwe do przezwyciężenia we własnym zakresie trudności w samodzielnym dotarciu do najbliższego miejsca zamieszkania punktu szczepień.

Osoby chcące skorzystać z transportu proszone są o kontaktowanie się z MOPS najpóźniej dzień przed planowanym szczepieniem.

Przypominamy, że 15 stycznia rozpoczęła się rejestracja chętnych do zaszczepienia seniorów, którzy ukończyli lub ukończą w 2021 r. 80 lat (roczniki do 1941 r. włącznie). Możliwość rejestracji na bezpłatne szczepienie będzie obywać się poprzez:

  • dedykowaną infolinię pod numerem: 989,
  • Internetowe Konto Pacjenta,
  • lekarza POZ (lekarza rodzinnego).

Więcej informacji o szczepieniach przeciw COVID-19:

Informacje hrubieszowskiego sanepidu o szczepieniach na COVID-19

Informacje hrubieszowskiego sanepidu o szczepieniach na COVID-19


LubieHrubie na Instagramie
 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by lubiehrubie.pl (@lubiehrubie)