Seniorze, zapewne robisz coś dla swojego ciała, chociażby je karmiąc. A co z umysłem? Chcesz poćwiczyć pamięć i koncentrację w grupie podobnych do Ciebie osób? Nie przegap propozycji Biblioteki. Rusza Klub Wiedzy dla Seniora.

Reklamy

Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na spotkanie organizacyjne Hrubieszowskiego Klubu Wiedzy: Gimnastyka Umysłu dla Seniorów. Spotkanie odbędzie się 6 maja 2021 r. o godzinie 12.30 w siedzibie Biblioteki przy ul. 3-go Maja 7.

Miejska Biblioteka Publiczna w Hrubieszowie została przyjęta do prestiżowego projektu „Kluby wiedzy w bibliotekach”. Jest tylko 21 takich miejsc w Polsce, wśród nich hrubieszowska Biblioteka. A to oznacza, że powstaje u nas klub, gdzie ludzie będą regularnie się spotykać po to, by wspólnie zdobywać wiedzę, rozwijać umiejętności i kształtować motywację do uczenia się przez całe życie.

Reklamy

Kluby wiedzy w bibliotekach to część międzynarodowego projektu „Learning circles in libraries”, który Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego realizuje wraz z partnerami z USA, Finlandii, Niemiec, Portugalii i Rumunii.

(MBP)


Zobacz też:

Hrubieszów: Jest dopiero w II klasie, a już zdobyła indeks na wyższą uczelnię. Zuzanna Kusiak piąta w Polsce!

Hrubieszów: Jest dopiero w II klasie, a już zdobyła indeks na wyższą uczelnię. Zuzanna Kusiak piąta w Polsce!

LubieHrubie na Twitterze