Hrubieszów: Uciążliwy klient – nie chciał opuścić baru

Za naruszenie miru domowego odpowie niesforny klient jednego z hrubieszowskich lokali. W miniony weekend awanturował się w barze oraz nie chciał go opuścić na wezwanie pracownika.

Reklamy

 

W miniony weekend hrubieszowscy policjanci udali się do jednego z miejscowych lokali gastronomicznych, gdzie zgłoszono, że jeden z przebywających tam klientów awanturuje się i nie chce opuścić baru.

Na miejscu ustalono, że mężczyzna używając słów nieprzyzwoitych, nie reagował na prośby obsługi, machał rękami i na wezwanie pracownika nie chciał opuścić lokalu. Po wylegitymowaniu niesfornego gościa okazało się, że jest to 47-letni mieszkaniec Hrubieszowa. Na polecenie policjantów opuścił lokal i powrócił do domu.

Teraz mężczyzna odpowie za przestępstwo naruszenia miru domowego. Według przepisów, kto wdziera się do cudzego domu, mieszkania, lokalu, pomieszczenia albo ogrodzonego terenu, albo wbrew żądaniu osoby uprawnionej miejsca takiego nie opuszcza, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

 

źródło: KPP Hrubieszów (E.K.)