Hrubieszów: Uczennica Dwójki laureatką ogólnopolskiej kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł

W gronie laureatów tegorocznej kampanii profilaktyczno – edukacyjnej „Zachowaj trzeźwy Umysł” na szczeblu ogólnopolskim znalazła się uczennica Szkoły Podstawowej nr 2 w Hrubieszowie Julia Wachna.

Reklamy

 

Po raz 15-ty uczniowie Zespołu Szkół Miejskich nr 2 w Hrubieszowie wzięli udział w ogólnopolskiej kampanii profilaktyczno – edukacyjnej „Zachowaj trzeźwy Umysł”, organizowanej przez Stowarzyszenie Producentów i Dziennikarzy Radiowych w Poznaniu oraz Fundację „Trzeźwy Umysł”.

W gronie laureatów tegorocznej kampanii na szczeblu ogólnopolskim znalazła się uczennica klasy 5A Julia Wachna. Julia wzięła udział w konkursie plastyczno – literackim „Warto pomagać”, pod kierunkiem artystycznym nauczyciela plastyki – Pani Agnieszki Ślażyńskiej.

Jej pracę komisja konkursowa nagrodziła rowerem, który uczennica odebrała 23 września 2015 roku w Centrum Olimpijskim w Warszawie, na gali wręczenia nagród laureatom.

W tej miłej uroczystości towarzyszyli jej: tato – Pan Marek Wachna, przedstawiciel Urzędu Miasta w Hrubieszowie – Pani Wiceburmistrz Marta Majewska oraz koordynator z ramienia szkoły – pedagog Pani Joanna Puczkowska.

Gratulujemy Julii doskonałego występu w kampanii ZTU i życzymy jej wspaniałych osiągnięć i dalszych sukcesów.

 

Tekst: Joanna Puczkowska

fot. ZSM nr 2