Hrubieszów: Uczniowie w komendzie (ZDJĘCIA)

Dzisiaj hrubieszowscy policjanci gościli grupę uczniów i ich wychowawców ze Specjalnego Ośrodku Szkolno – Wychowawczego w Hrubieszowie.

Dzisiaj, odbyło się kolejne z cyklu spotkań na temat bezpieczeństwa. Tym razem, uczniowie Powiatowego Zespołu Placówek Szkolno – Wychowawczych w Hrubieszowie i ich wychowawcy, odwiedzili policjantów w miejscu ich służby – w budynku hrubieszowskiej komendy policji.

Reklamy

W spotkaniu uczestniczyła policyjna maskotka – sierżant Lew. Funkcjonariusze przybliżyli zaproszonym zasady bezpiecznego poruszania się po drogach, zaprezentowali sprzęt służbowy oraz policyjne radiowozy.

– Policjanci przypomnieli gościom, jak ważna jest rola elementów odblaskowych w zwiększaniu widoczności na drodze i przez to bezpieczeństwa nas wszystkich – informuje aspirant sztabowy Edyta Krystkowiak. – Najwięcej radości i uśmiechu sprawiła wizyta policyjnej maskotki – sierżanta Lwa. Uczniowie witali się z pluszakiem i robili sobie pamiątkowe zdjęcia. Na koniec wszyscy otrzymali opaski odblaskowe, przekazane przez Urząd Gminy w Hrubieszowie.

­

­

(źródło: KPP Hrubieszów / aspirant sztabowy Edyta Krystkowiak)


Zobacz też:

Hrubieszów: Koncert młodych muzyków (ZDJĘCIA)

Hrubieszów: Koncert młodych muzyków (ZDJĘCIA)

LubieHrubie na Instagramie