Hrubieszów: Unihokej i zumba w Przedszkolu nr 1

W Przedszkolu Nr 1 przy ul. Gródeckiej odbywają się zajęcia z unihokeja prowadzone przez Pana Mirosława Dąbrowskiego oraz zumby prowadzone przez Panią Jolę Głowacz.

Reklamy

W Przedszkolu Nr 1 przy ul. Gródeckiej w ramach współpracy z Klubem sportowym „Grześ” odbywają się zajęcia z unihokeja prowadzone przez Pana Mirosława Dąbrowskiego. Unihokej jest grą dla wszystkich. Unihokej to proste zasady, możliwości uprawiania tej dyscypliny w każdych warunkach i przez wszystkich bez względu na umiejętności. Jest to gra bezpieczna, wyzwalająca wiele emocji i dająca graczom dużo przyjemności. Sprzęt unihokeja można wykorzystać do prowadzenia atrakcyjnych zabaw i gier ruchowych.

Bardzo atrakcyjnymi zajęciami u nas w przedszkolu jest również zumba prowadzona przez Panią Jolę Głowacz. To połączenie ćwiczeń w rytmach tańców latynoamerykańskich z treningiem mającym na celu zapewnienie dzieciom maximum zabawy i ruchu w tym samym czasie.

Reklamy

Lekarze od dawna alarmują, że nasze dzieci mają za mało ruchu, spędzają zbyt wiele czasu przed telewizorem i komputerem, objadając się niezdrowymi przekąskami. Jeśli jednak zaszczepimy w nich czerpanie przyjemności z aktywności fizycznej wpłynie to korzystnie nie tylko na ich rozwój, ale również na dorosłe życie, w którym dzięki temu, że polubią ruch już w młodym wieku, nie będą mieli problemów z nadwagą, chorobami serca czy brakiem pewności siebie.

Przedszkole Nr 1,a przede wszystkim dzieci bardzo serdecznie dziękują Pani Joli i Panu Mirkowi!

 

 

Miejskie Przedszkole nr 1

Filia przy ul. Gródeckiej