Hrubieszów: Urodziny na sportowo

Hrubieszowski Ośrodek Sportu i Rekreacji zachęca rodziców do organizowania urodzin swoich dzieci w parku linowym. Obiekt można wynająć za darmo dla nieograniczonej liczby przyjaciół jubilata, a jedynym warunkiem jest potwierdzenie daty jego urodzin.

Reklamy


– Oprócz zabawy na linach, zapraszamy również do biegania oraz korzystania z siłowni wewnętrznej i zewnętrznej, a także z usług gastronomicznych, które mogą, ale nie muszą być powiązane z urodzinową imprezą. Terminy można wybierać dowolnie przez cały tydzień, a ewentualna opłata za katering jest ustalana indywidualnie – zachęca w rozmowie z Informacyjną Agencją Samorządową dyrektor HOSiR Marek Watras. 

By skorzystać z tej propozycji wystarczy zgłosić się do ośrodka osobiście, albo telefonicznie pod numer: 84 696 23 81. 

W parku linowym, który jest czynny od połowy lutego w tzw. Małpim Gaju, HOSiR udostępnia dwie trasy – małą i średnią. Każdy kto chce się na nie wybrać musi najpierw pobrać sprzęt z zabezpieczeniami i przejść podstawowy instruktaż. Do pokonania wybranej trasy nie potrzeba specjalnych predyspozycji. Wystarczy ogólna sprawność fizyczna i koordynacja ruchowa. 

Jedyną przeszkodą w korzystaniu z obiektu może być deszcz. Dyrektor Watras ma nadzieję, że wraz z nadejściem wiosny, pogoda będzie sprzyjać nie tylko „Urodzinom na sportowo”, ale także pozostałym użytkownikom i już teraz zaprasza do parku w drugi dzień Świąt Wielkanocnych, czyli w poniedziałek 28 marca. źródło: ias24.eu