11 grudnia 2023

Hrubieszów: Uwaga! Zamknięte ulice, utrudnienia w ruchu drogowym

Już w najbliższą niedzielę ulice w Hrubieszowie i okoliczne drogi staną się jedną z części etapu szosowego wyścigu kolarskiego Tour de Pologne.

Reklamy

Trasa, która została wytyczona przez teren naszego miasta, będzie przebiegała przez ulice: Żeromskiego – Kilińskiego – 3-go Maja – Staszica – Zamojska – Łany. Ulice na trasie wyścigu zostaną ZAMKNIĘTE DLA RUCHU w godzinach 12:00 – 13:30!

Ponadto Urząd Miasta Hrubieszów zwraca się z prośbą o nieparkowanie pojazdów od godziny 17:00 w sobotę 30.07.2022 do godziny 14:00 w niedzielę 31.07.2022 na parkingach oraz wzdłuż ulic: Kilińskiego i 3 Maja.

Reklamy

Jednocześnie urząd informuje, że utrudnione będzie parkowanie pojazdów na parkingach przyległych do wymienionych ulic. Apeluje również do kierowców o taką organizację wyjazdów, aby przez miejsca wyznaczone do wyścigu przejeżdżać przed lub po planowanym czasie zamknięcia drogi.

Prosimy też o zachowanie ostrożności, rozsądku i stosowanie się do poleceń policjantów i innych osób wyznaczonych do zabezpieczenia wyścigu.

­

(info, grafika: UM Hrubieszów, Tour de Pologne)


Zobacz też:

Droga Hrubieszów – Nieledew [ZDJĘCIA]

Droga Hrubieszów – Nieledew [ZDJĘCIA]