Hrubieszów w Dzienniku Wschodnim

Gazeta „Dziennik Wschodni”, strona zamojska 26 marca 2008 r. podała do wiadomości – „Do roku więzienia grozi kibicom Unii Hrubieszów za wtargnięcie na stadion. Grupa młodych mężczyzn wtargnęła na stadion podczas meczu Unii z Huczwą Tyszowce.

Reklamy

Policja będzie wnioskowała ponadto o zastosowanie wobec nich zakazów stadionowych oraz podania wyroku do publicznej wiadomości.

Grupa młodych mężczyzn wtargnęła na hrubieszowski stadion przez ogrodzenie w październiku ub.r. podczas meczu Unia Hrubieszów-Huczwa Tyszowce.

więcej >>

***

Skazany za współżycie z upośledzoną siostrą

Sąd Rejonowy w Hrubieszowie uznał, że 20-latek obcował płciowo ze swoją nieletnią, upośledzoną umysłową siostrą i skazał za to Tomasza W. na 4 lata więzienia. Wyrok nie jest prawomocny.

O tym, że mieszkająca w gminie Hrubieszów dziewczynka mogła być przez kilka lat wykorzystywana przez starszego brata organy ścigania powiadomiła szkoła, do której uczęszczała pokrzywdzona po tym, jak zaczęła ze szczegółami opowiadać koleżankom o swoich doświadczeniach seksualnych. Ale prokuratura nie znalazła dostatecznych dowodów na to, że Tomasz W. doprowadził ją do poddania się „innej czynności seksualnej” i obcowania płciowego.

więcej >>

***

Nosili łupy na raty

Za kradzież z włamaniem odpowiedzą przed sądem dla nieletnich. Mowa o dwóch 15-latkach z gminy Hrubieszów, którzy z niezamieszkałego budynku przez całą noc łupy.

O kradzieży 300 litrów paliwa, 58 paczek papierosów i 8 butelek wódki powiadomił policję właściciel posesji, który na stałe mieszka w Hrubieszowie. Stróże prawa szybko namierzyli sprawców, którymi okazali się dwaj gimnazjaliści.

więcej >>

***

Mandaty to ich specjalność

W nocy z niedzieli na poniedziałek większość piłkarzy Unii Hrubieszów była już w łóżkach. Ale nie wszyscy.

W kilka godzin po wyjazdowym remisie ich drużyny z Kosmosem Łaszczów 23-letni napastnik Łukasz K. i 20-letni obrońca Rafał O. włóczyli się po mieście. Chrupali przy tym ziarna słonecznika, a łupinki rzucali gdzie popadnie.

więcej >>

Wyszukał – mak