Hrubieszów: W grudniowy dzień – wręczenie nagród [ZDJĘCIA]

Dziś, w Hrubieszowskim Domu Kultury, odbyło się uroczyste podsumowanie i wręczenie nagród laureatom konkursu plastycznego „W grudniowy dzień”.

Reklamy

Ogółem na konkurs wpłynęły 182 prace.

Jury przyznało nagrody w czterech grupach wiekowych następującym autorom:

Reklamy

­

Grupa I Przedszkola – dzieci w wieku 4-6 lat

– Hanna Teterycz lat 5 – Miejskie Przedszkole Nr 5 – nauczyciel Agnieszka Ziółkowska

– Hanna Jasińska lat 5 – Miejskie Przedszkole Nr 5 – nauczyciel Agnieszka Ziółkowska

– Zuzanna Bilik lat 6 – Miejskie Przedszkole Nr 5 – nauczyciel Iga Kalbarczyk

– Iga Sionkowska lat 6 – Koło plastyczne HDK – instruktor Andrzej Marut

– Aleksandra Zińkiewicz 4 – Koło plastyczne HDK – instruktor Andrzej Marut

­

Grupa II Klasy I-III – dzieci w wieku 7-9 lat

– Nina Lewandowska lat 8 – Szkoła Podstawowa Nr 1 – nauczyciel Monika Korneluk

– Zuzanna Kuras lat 7 – Szkoła Podstawowa Nr 1 – nauczyciel Joanna Bartnik

– Hanna Hojda klasa III – Szkoła Podstawowa Nr 3 – nauczyciel Iwona Rubacha

– Lena Mandebura lat 8 – Szkoła Podstawowa Nr 3 – nauczyciel Anna Kryszczuk

– Antoni Rodziewicz lat 7 – Szkoła Podstawowa Nr 3 – nauczyciel Monika Będzińska

– Zofia Kuźniarska lat 9 – Szkoła Podstawowa Nr 3 – nauczyciel Dorota Wawrzyniuk, Ewelina Frąc

– Mikołaj Hojda lat 8 – Szkoła Podstawowa Nr 3 – nauczyciel Alicja Ryszkowska

– Eliza Pasieka lat 8 – Koło plastyczne HDK – instruktor Andrzej Marut

– Adrianna Mazurek kl. II (za dwie prace) – Szkoła Podstawowa Nr 1 – nauczyciel Małgorzata Serafin, Koło plastyczne HDK – instruktor Andrzej Marut

– Natasza Białacka lat 8 – Koło plastyczne HDK – instruktor Andrzej Marut

– Maja Jastrzębska lat 8 – Koło plastyczne HDK – instruktor Andrzej Marut

– Ola Dziewulska lat 8 – Koło plastyczne HDK – instruktor Andrzej Marut

­

Grupa III Klasy IV-VI – dzieci w wieku 10-12 lat

– Klaudia Szkutnik klasa VI – Szkoła Podstawowa Nr 3 – nauczyciel Aneta Franke

– Hanna Lipska klasa VI – Szkoła Podstawowa Nr 3 – nauczyciel Aneta Franke

– Mark Iwanow klasa V – Koło plastyczne HDK – instruktor Andrzej Marut

– Julia Falkowska lat 11 – Koło plastyczne HDK – instruktor Andrzej Marut

­

Grupa IV Klasy VII-VIII – dzieci w wieku 13-15 lat

– Paulina Bazylewicz lat 13 – Szkoła Podstawowa Nr 3 – nauczyciel Aneta Franke

­

Ogółem przyznano 22 nagrody, które ufundował Hrubieszowski Dom Kultury.



fot. lubiehrubie


Zobacz też:

Hrubieszów: W grudniowy dzień – nagrodzeni w konkursie [ZDJĘCIA]

Hrubieszów: W grudniowy dzień – nagrodzeni w konkursie [ZDJĘCIA]


Zerknij na Instagram →