13 czerwca 2024

Hrubieszów: Warsztaty bożonarodzeniowe w Przedszkolu nr 2 [ZDJĘCIA]

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas. Zapach piernika, świeżo ścięta i przystrojona choinka – to buduje wyjątkowy, świąteczny klimat.

Reklamy

I właśnie po to, aby i w naszym przedszkolu zagościła świąteczna atmosfera zorganizowaliśmy warsztaty bożonarodzeniowe, na które zaprosiliśmy rodziców.

W dniach 15.12.2022r, 16.12.2022r. oraz 20.12.2022r. nasze przedszkole zamieniło się na moment w pracownię plastyczną, w której działo się wiele ciekawych rzeczy. Celem warsztatów było rozbudzanie aktywności dzieci i rodziców, odczuwanie więzi emocjonalnej z rodziną i przywiązania do najbliższych, wzmacnianie wzajemnych relacji w rodzinie opartych na szacunku, akceptacji i miłości, rozwijanie zdolności i odczuwanie radości z podejmowanej aktywności umysłowej i plastycznej, a także kształtowanie wrażliwości i ekspresji twórczej.

Reklamy

­

W rodzinnej atmosferze, powstały pełne uroku dekoracje świąteczne. Rodzice i dzieci z zapałem wykonywali piękne aniołki, bombki, pierniczki – wykazując przy tym wiele pomysłowości i kreatywności. W trakcie warsztatów dzieci zakodowały świąteczną choinkę, a przy pomocy rodziców ozdabiały ja bombkami.

Reklamy

Zorganizowane warsztaty były niezwykle radosnym przeżyciem i przeniosły wszystkich w nastrój oczekiwania na utęsknione święta. Wszystkim towarzyszył dobry humor, radość tworzenia ozdób. Ta wspólna praca pozwoliła nam poczuć atmosferę przedświątecznych przygotowań.
Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie, zaangażowanie, pomoc, wspaniale spędzony czas i wspólną zabawę.info i fot. Miejskie Przedszkole nr 2


Zobacz też:

Pomoc dla Moniki

Pomoc dla Moniki


Zerknij na Instagram →