Hrubieszów: Wielkanoc tuż, tuż – przebudzenie wiosenne

Parafialny Zespół Caritas działający przy parafii św. Mikołaja w Hrubieszowie zaprasza do udziału w charytatywnym kiermaszu świąteczno – wiosennym.

Reklamy

Kiermasz pod hasłem „Wielkanoc tuż, tuż – przebudzenie wiosenne” odbędzie się 21 marca 2021 roku.

Wolontariusze zachęcają do wykonania palm, stroików i innych ozdób świątecznych i przekazanie ich na kiermasz, z którego dochód przeznaczony będzie na cele charytatywne.

Wykonane ozdoby można przekazywać do siedziby Caritas, przy kościele św. Mikołaja w Hrubieszowie, ul. 3 Maja 5, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym: Anna – 603 265 053, Barbara – 698 045 861, Teresa – 502 458 216.

***

– Kochani sympatycy Caritasu! Przed nami następna akcja. Już dzisiaj zapraszamy Was do wzięcia w niej udziału. W dniu 21 marca 2021r. odbędzie się kiermasz świąteczno-wiosenny „Wielkanoc tuż, tuż – Przebudzenie wiosenne” – zachęcają wolontariusze Parafialnego Zespołu Caritas Hrubieszów. – W związku z tym, gorąco zachęcamy do zaangażowania się poprzez przygotowanie palm, stroików wiosennych, świątecznych itp. Pragniemy zachęcić osoby kreatywne, które wesprą organizowaną akcję – przekazując nam wykonane przez siebie, znajomych i przyjaciół ozdoby świąteczne, wiosenne. Zachęcamy nauczycieli, dzieci i młodzież ze szkół podstawowych i średnich do włączenia się w akcję. Dochód ze sprzedaży przeznaczony zostanie na rehabilitację osoby niepełnosprawnej z Hrubieszowa.

Wolontariusze Parafialnego Zespołu Caritas Hrubieszów


Zobacz też:

Dzień Babci i Dziadka w Caritas Hrubieszów – ZDJĘCIA, WIDEO

Dzień Babci i Dziadka w Caritas Hrubieszów – ZDJĘCIA, WIDEO

LubieHrubie na Twitterze