Hrubieszów: Wielkanocny Kiermasz Palm i Pisanek

Hrubieszowski Dom Kultury i Gminny Ośrodek Kultury w Wołajowicach zapraszają na Wielkanocny Kiermasz Palm i Pisanek, który odbędzie się w dniu 7 kwietnia na hrubieszowskim Rynku.

Reklamy

 

– Spodziewamy się udziału około 50 wystawców, którzy będą oferować tradycyjne i współczesne palmy, stroiki, pisanki i wiele innych świątecznych wyrobów. Liczymy, że zmiana miejsca będzie służyć odwiedzającym, którzy zamiast szukać produkowanych seryjnie świątecznych ozdób w sklepach mogą się zaopatrzyć w oryginalne produkty prosto od ich twórców – mówią organizatorzy kiermaszu.

Jednocześnie podkreślają, że impreza cieszy się coraz większym zainteresowaniem wystawców, którzy w tym roku przyjadą m.in. z Nieledwi, Tyszowiec, Wiszniowa, a nawet z Tomaszowa Lubelskiego. Będą to twórcy ludowi, koła gospodyń wiejskich, stowarzyszenia i organizacje wspomagające środowisko osób niepełnosprawnych, szkoły oraz artyści, zajmujący się sztuką współczesną. 

Reklamy

Tegoroczny kiermasz wielkanocny rozpocznie się już o 8.00 i potrwa co najmniej do 15.00, ale jeśli zajdzie taka potrzeba wystawcy deklarują, że ich stoiska będą czynne dłużej. 

 

źródło: HDK, ias24.eu