19 marca, w hrubieszowskim Zespole Szkół nr 1, odbył się Szkolny Wiosenny Konkurs Recytatorski Poezji w Języku Obcym.
Młodzież zaprezentowała 14 wierszy o tematyce wiosennej.
Komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców:
Czytaj: Hrubieszów: Akademia Staśka w TV
I miejsce zdobyli ex aequo Maciej Majewski kl. III Tb (technik informatyk) oraz duet Patryk Marut i Maciej Patyjewicz kl. IV Tc (technik informatyk)
II miejsce - Nikola Paska i Gabriela Śmietanka kl. I Ta (technik żywienia i usług gastronomicznych)
III miejsce - Bartłomiej Kierepka i Patryk Brzóska kl. III Tb (technik żywienia i usług gastronomicznych).
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu, gratulujemy zwycięzcom i zachęcamy do nauki języków obcych!
Zobacz też:
Hrubieszowscy modelarze z medalem zawodów Pucharu Świata
Info: Anna Olko/Foto: Daniel Buchowiecki
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lubiehrubie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz