Hrubieszów: Wizyta Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji

Wczoraj w Komendzie Powiatowej Policji w Hrubieszowie odbyła się odprawa służbowa z udziałem Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie, będąca podsumowaniem realizacji ustawowych zadań hrubieszowskiej komendy w 2016 roku. Podczas odprawy Naczelnicy poszczególnych wydziałów przekazali szczegółowe informacje na temat wyników pracy swoich pionów.

Reklamy

 

Odprawę służbową podsumowującą wyniki pracy hrubieszowskiej policji w roku 2016 rozpoczął Komendant Powiatowy Policji w Hrubieszowie p.o. podinsp. Grzegorz Pietrasiak witając Zastępcę Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie insp. Roberta Szewca mającego w zakresie kierownictwa nadzór nad służbą prewencyjną Lubelskiej Policji.

Szczegółowego przedstawienia i omówienia osiągniętych wyników dokonali kolejno: w zakresie pracy prewencyjnej i ruchu drogowego Naczelnik Wydziału Prewencji KPP w Hrubieszowie – podinsp. Tomasz Martyniuk, natomiast z zakresu pracy kryminalnej Naczelnik Wydziału Kryminalnego nadkom. Mariusz Gajewski.

Przedstawienie w przygotowanej prezentacji wyników pracy poszczególnych wydziałów wskazało wysoki poziom pracy hrubieszowskich policjantów w utrzymaniu bezpieczeństwa i porządku w powiecie.

Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji insp. Robert Szewc podsumowując wykazane w prezentacji wyniki osiągnięte w 2016 roku podkreślił wysoki poziom realizacji zadań w zakresie bezpieczeństwa publicznego reprezentowany przez hrubieszowskich policjantów. Wyraził przekonanie, że wyznaczone cele i zadania w zakresie poprawy bezpieczeństwa obywateli, zapobiegania i zwalczania przestępczości w 2017 roku będą realizowane na równie wysokim poziomie.

 

źródło i fot. KPP Hrubieszów (EK)