Hrubieszów: Wolontariusze WOŚP poszukiwani

Hrubieszowski Dom Kultury po raz kolejny włącza się w realizację Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Reklamy

 

Obecny rekord Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Hrubieszowie to 33 tysiące 924 złote i 24 grosze. Czy podczas najbliższej zbiórki zostanie pobity? O tym przekonamy się po 13 stycznia, ale już teraz hrubieszowski sztab WOŚP zaprasza do współpracy wolontariuszy.

 

***

Reklamy

 

27. Finał WOŚP odbędzie się 13 stycznia 2019 roku pod hasłem: POMAGANIE JEST DZIECINNIE PROSTE, a jego celem będzie pozyskanie środków DLA DZIECI MAŁYCH I BEZ FOCHA – NA ZAKUP SPRZĘTU DLA SPECJALISTYCZNYCH SZPITALI DZIECIĘCYCH.

 

Zgłoszenia na Wolontariuszy można dokonać na dwa sposoby:

– METODA ONLINE – wolontariusz ma możliwość zgłoszenia się za pomocą strony https://iwolontariusz.wosp.org.pl i samodzielnego uzupełnienia formularza zgłoszeniowego. Osoby niepełnoletnie powinny poprosić opiekuna (rodzica) o pomoc i założenie konta opiekuna wolontariusza.

Uwaga! Po wysłaniu zgłoszenia należy skontaktować się ze Sztabem, aby potwierdzić dane, które zostały wpisane do formularza. Po zaakceptowaniu otrzymacie od nas maila zwrotnego z OŚWIADCZENIEM WOLONTARIUSZA – należy je wydrukować, podpisać i dostarczyć do Sztabu. Pamiętaj, że każdy Sztab ma ograniczoną liczbę miejsc, zgłoszenie niepotwierdzone może zostać odrzucone.

– METODA PAPIEROWA – należy pobrać ankietę (dostępna w załączniku) i wypełnioną wraz ze zdjęciem (wydruk lub na nośniku) dostarczyć do sztabu (osobiście).

Wówczas my wprowadzamy dane do systemu, czekamy na zatwierdzenie zdjęcia i danych, po czym drukujemy OŚWIADCZENIE WOLONTARIUSZA, które musicie podpisać (oświadczenie możemy również wysłać mailem – należy je wydrukować, podpisać i dostarczyć do Sztabu do 09.12.2018r.).

 

Wszystkich chętnych wolontariuszy oraz osoby, które chcą przyczynić się do organizacji wydarzenia zapraszamy do kontaktu ze Sztabu – Hrubieszowski Dom Kultury, ul. 3 Maja 7, tel. 84 696 26 15, e-mail: hdk.wosp@gmail.com – od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00.

Zgłoszenia wolontariuszy należy dostarczyć osobiście do pok. nr 12 lub kasy Kina PLON do dnia 09.12.2018r.

!!!WOLONTARIUSZU prosimy o zapoznanie się z regulaminem 27. Finału WOŚP!!!

 

Szef Sztabu WOŚP #5255 Katarzyna Partyka
Regulamin – plik do pobrania >>

Ankieta – plik do pobrania >>