Hrubieszów: Wolontariusze WOŚP wybrani

Lista wolontariuszy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Hrubieszowie została zamknięta, ale chętnych do organizacji najbliższego finału wciąż przybywa. Członkowie miejscowego sztabu deklarują, że także dla osób, które zgłoszą się po zakończeniu naboru, znajdą zajęcie i zachęcają do składania propozycji na licytację.

Reklamy

 

– Na liście zarejestrowanych wolontariuszy mamy 50 nazwisk. To przeważnie osoby, które mają już wieloletnie doświadczenie z poprzednich finałów WOŚP, ale jest też kilku debiutantów. Początkowo nabór nie cieszył się wielkim zainteresowaniem, ale w ostatnich dniach chętnych było coraz więcej i ciągle przybywa – przyznaje w rozmowie z Informacyjną Agencją Samorządową szefowa sztabu WOŚP w Hrubieszowie Katarzyna Partyka.

Podobnie, jak w poprzednich latach, główny koncert odbędzie się w Hrubieszowskim Domu Kultury i będzie połączony z aukcją.

– Mamy już sporo propozycji na tę licytację, ale jeśli ktoś ma jeszcze jakieś pomysły, to chętnie je rozpatrzymy. Może razem uda nam się pobić rekord z ubiegłego roku, gdy zebraliśmy 33 tysiące 924 złote i 24 grosze – dodaje Katarzyna Partyka.

 

źródło: ias24.eu, HDK