Hrubieszów: Wyjazd na marsz protestacyjny 4 czerwca

Rada Powiatowa Platformy Obywatelskiej Rzeczypospolitej Polskiej w Hrubieszowie organizuje wyjazd na marsz protestacyjny w Warszawie, który odbędzie się w niedzielę 4 czerwca 2023 roku.

Reklamy

Są wśród nas osoby, które w sposób szczególny zostały dotknięte przez politykę obecnie rządzących. Jest coraz więcej tych, którzy borykają się z różnymi problemami i boleśnie odczuli jej skutki. Mimo to radzą sobie najlepiej jak potrafią. Jednak często, mimo wielkiej woli walki, ciężkiej i mozolnej pracy oraz chęci przezwyciężenia swoich ogromnych trudności, wymagają wsparcia. Zwykle pomoc obywatele otrzymują od rządu, który prowadzi politykę sprzyjającą dla tych, którzy wymagają wsparcia, aby ich życie uczynić lżejszym i lepszym.

Dzisiaj same słowa to za mało! Dlatego Koalicja Obywatelska podjęła inicjatywę, której celem jest zatrzymanie upadku gospodarki naszego kraju i systematycznego pogarszania się jakości naszego życia.

Reklamy

Powszechnie panująca drożyzna i olbrzymia inflacja, zmieniają widocznie nasze życia i nie zapewniają godziwego poziomu egzystencji. Aby to zatrzymać potrzebujemy zdecydowanego działania i poparcia większości naszych obywateli.

W tym społecznym przedsięwzięciu nie może Was zabraknąć! Dlatego zwracamy się do Was z prośbą – apelem! Pomóżcie zapewnić godne życie w Polsce, wesprzyjmy i udzielmy poparcia tej akcji.

Każdy z Was wśród swoich sąsiadów, najbliższych i znajomych jest w stanie nie tylko zwrócić Ich uwagę na istotne problemy, które się pojawiły i z każdym dniem ich przybywa w całym kraju. Diagnoza jest niepomyślna dla nas wszystkich. Widoczne są one nie tylko w rolnictwie, służbie zdrowia, ograniczeniach kompetencji samorządu wszystkich szczebli, szkolnictwie, ale w każdej dziedzinie życia.

Liczymy na Waszą solidarność z tymi środowiskami!

­

Zapisy pod numerem telefonu – 663 779 543 lub e-mailem: wojciechantoniuk@o2.pl w terminie do 3 czerwca 2023 r.

­­

Z wyrazami szacunki

Tomasz Wojciech Antoniuk

przewodniczący Platformy Obywatelskiej Rzeczypospolitej Polskiej w HrubieszowieArtykuł płatny – tekst i fot. mat. partnera


Zobacz też:

Hrubieszów: Przedszkolaki zarażają uśmiechem! [ZDJĘCIA]

Hrubieszów: Przedszkolaki zarażają uśmiechem! [ZDJĘCIA]


Zerknij na Instagram →