Hrubieszów: Wypadek na obwodnicy. Dwie osoby trafiły do szpitala

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów 51-letni kierowca Skody nie udzielił pierwszeństwa przejazdu kierującemu Citroenem. Z uwagi na rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego przez kierującego Skodą, policjanci zatrzymali mu prawo jazdy.

Reklamy

 

Wczoraj w godzinach popołudniowych doszło do zdarzenia drogowego w miejscowości Teptiuków na obwodnicy Hrubieszowa, na skrzyżowaniu drogi krajowej K-74 i drogi powiatowej.

Jak wynika z ustaleń policji, 51-letni kierujący Skodą jadąc drogą powiatową w kierunku miejscowości Moroczyn nie udzielił pierwszeństwa przejazdu 27-letniemu kierowcy Citroena, jadącemu w kierunku Hrubieszowa. Doszło do zderzenia obu pojazdów. W wyniku tego, obrażeń ciała doznali kierowca oraz pasażerka Citroena. Oboje trafili do szpitala. Wszyscy uczestnicy tego zdarzenia byli trzeźwi.

Z uwagi na rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego przez kierującego Skodą, policjanci zatrzymali mu prawo jazdy za pokwitowaniem oraz skierowali wniosek o ukaranie do Sądu. Policjanci wyjaśniają wszelkie okoliczności tego zdarzenia drogowego.

 

 

źródło i fot. KPP Hrubieszów (EK)