4 grudnia 2023

Hrubieszów: Zakończenie roku szkolnego maturzystów w Zespole Szkół nr 1 (ZDJĘCIA)

29 kwietnia 2022 roku, w Zespole Szkół nr 1 w Hrubieszowie, odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego klas maturalnych.

Reklamy

Serdeczne życzenia złożyli młodzieży – Pani Anna Wiśniewska – dyrektor szkoły i Pani Teresa Perechubko-Mirosław – przewodnicząca zarządu Rady Rodziców.

Świadectwa z rąk dyrektora i wychowawców klasowych odebrali uczniowie trzech klas czwartych Technikum. Wielu wręczono też dyplomy i nagrody książkowe za dobre wyniki w nauce, aktywną działalność w agendach szkolnych oraz pracę na rzecz drugiego człowieka. Pełna humoru część artystyczna w żartobliwy sposób zaprezentowała życie szkolne.

Reklamy

Naszym Absolwentom życzymy wszystkiego najlepszego w życiu zawodowym i osobistym. Oby zdobyta wiedza, umiejętności i kwalifikacje szybko przydały się w pracy bądź w czasie studiów. Wspominajcie swoich Nauczycieli i Szkołę miło, pamiętając, że „Do mety przybywa się tylko po ty, by wyruszyć dalej” – składają życzenia tegorocznym absolwentom dyrekcja, wychowawcy, nauczyciele i pracownicy szkoły. – Nie zapomnijcie też być szczęśliwi! – dodają.

­

(info: ZS nr 1, fot. Karol Lewicki)


Zobacz też:

ZS nr 1: Oliwia i Marta stypendystkami Prezesa Rady Ministrów (ZDJĘCIA)

ZS nr 1: Oliwia i Marta stypendystkami Prezesa Rady Ministrów (ZDJĘCIA)


NIE POTRZEBUJĘ

Nie potrzebuję