Hrubieszów: Zakończono rozbudowę parku handlowego przy Kolejowej

W drugiej połowie 2020 roku zakończono rozbudowę położonego u zbiegu ulic Kolejowej i Dworcowej parku handlowego w Hrubieszowie. Obiekt powiększył się o ponad 5.000 mq, a do dyspozycji klientów oddano ponad 300 miejsc parkingowych.

Reklamy

W nowo wybudowanej części swoją działalność rozpoczęły już sklepy Hebe, Sinsay oraz Neonet. Do otwarcia przygotowuje się również sklep marki Tedi, który zastąpił salon meblowy Abra.

Obecnie trwa komercjalizacja ostatnich wolnych powierzchni rozbudowanego Parku Handlowego, a także prace modernizacyjne budynku znanego jako CH Maxx, który zostanie gruntownie odświeżony.

Reklamy

Park handlowy w Hrubieszowie to jedyny wielkopowierzchniowy kompleks w mieście o powierzchni ponad 13.000 mq i jedyne w okolicy bardzo dobrze funkcjonujące i rozwinięte centrum handlowe, oferujące różnorodny asortyment ponad 20 marek. Zasięg oddziaływania to około 15 tysięcy potencjalnych klientów mieszkających w odległości 15 minut i około 60 tys. mieszkańców powiatu hrubieszowskiego. Jednocześnie park zlokalizowany jest około 20 kilometrów od granicy polsko-ukraińskiej, a więc lokalizacja jest atrakcyjna również dla klientów zza wschodniej granicy kraju.

– Cieszymy się, że do Parku dołączają uznane marki różnych branż, co potwierdza, iż Hrubieszów oraz inne przygraniczne miejscowości, w których realizujemy nasze inwestycje cechuje duży potencjał rozwoju – komentuje J. Saller, Prezes inwestora – Grupy Saller.

(info i fot. Grupa Saller)


Zobacz też:

Hrubieszów: Siedzieli na… sedesach, z nogami wystającymi na jezdnię, bez maseczek

Hrubieszów: Siedzieli na… sedesach, z nogami wystającymi na jezdnię, bez maseczek

LubieHrubie na Instagramie