Hrubieszów: Zapraszamy na IV Debatę Walentynkową KSM

Dyrekcja Zespołu Szkół nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w Hrubieszowie oraz Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Zamojsko – Lubaczowskiej zapraszają na Debatę Walentynkową, która odbędzie się 14 lutego 2017 r. w Auli Zespołu Szkół nr 3 w Hrubieszowie.

Reklamy

 

Debata rozpocznie się o godz. 11.00.

W programie Debaty przewidziane są wykłady oraz dyskusja na temat: „Kochać, jak to łatwo powiedzieć”, czyli co oznacza odpowiedzialna MIŁOŚĆ?

Na wspólne spotkanie zapraszamy młodzież szkół gimnazjalnych (klasy III) i ponadgimnazjalnych wraz z dyrekcją szkół, nauczycielami i opiekunami, a szczególnie katechetów i pedagogów szkolnych.

Celem organizowania Debaty jest pomoc młodym ludziom w formowaniu i przygotowywaniu się do założenia rodziny oraz inspirowanie młodych do przemyśleń i zwrócenie uwagi na chrześcijańską wizję narzeczeństwa i rodziny.

Zaproszeni goście to:

– Pani mgr Monika Wiatrzyk – psycholog,

– O. Wiktoryn Krysa OFM,

– Pani dr hab. Urszula Dudziak, prof. KUL – psycholog, teolog, doradca życia rodzinnego, instruktor naturalnego planowania rodziny, profesor nadzwyczajny w Katedrze Psychopedagogiki Rodziny, członek powołanego przez ministra zdrowia Krajowego Zespołu Promocji Naturalnego Planowania Rodziny, ministerialny rzeczoznawca podręczników wychowania do życia w rodzinie.

 

Serdecznie zapraszamy!

ks. Stanisław Książek i młodzież KSM

Dyr. ZS nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w Hrubieszowie Dariusz Szadowski