Hrubieszów: Zapraszamy na Targi Edukacji i Pracy

Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Hrubieszowie, Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Zamościu oraz Powiatowy Urząd Pracy w Hrubieszowie zapraszają na Targi i Edukacji i Pracy, które odbędą się w Hrubieszowie 22 marca 2019 r.

Reklamy

 

Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Hrubieszowie, Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Zamościu oraz Powiatowy Urząd Pracy w Hrubieszowie zapraszają na Targi i Edukacji i Pracy, które odbędą się 22 marca 2019 r. w Sali Konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Hrubieszowie, ul. Narutowicza 34, w godz. 10.00 – 12.00.

Targi Edukacji i Pracy są organizowane z myślą o uczniach VII i VIII klas szkoły podstawowej, uczniach gimnazjum oraz szkół ponadgimnazjalnych, osobach bezrobotnych i poszukujących pracy.

W trakcie przedsięwzięcia będą oni mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną, którą zaprezentują szkoły ponadgimnazjalne. Dla tegorocznych maturzystów swoją ofertę edukacyjną zaprezentują uczelnie wyższe. Dodatkowo będziemy gościć instytucje szkoleniowe, pośredników pracy, a osoby bezrobotne i poszukujące pracy będą mogły zapoznać się
z aktualnymi ofertami pracy.

Uczestnictwo w przedsięwzięciu pozwoli na bezpośredni kontakt
z przedstawicielami przybyłych instytucji, poznanie realiów panujących na współczesnym rynku pracy, skorzystanie z porad licencjonowanych doradców zawodowych oraz pośredników pracy. Celem Targów jest propagowanie podejmowania świadomych wyborów edukacyjno – zawodowych.

 

Malwina Filańska-Marcych

doradca zawodowy MCK OHP