Hrubieszów: Zebrano ponad 7 tys. dla służb na walkę a koronawirusem – dziękujemy!

Dzięki hojności ludzi dobrej woli, udało się zebrać 7011 zł dla służb z terenu miasta, włączonych w walkę z wirusem i dbających o nasze bezpieczeństwo.

Reklamy

 

Za pośrednictwem strony zrzutka.pl oraz indywidualnego konta bankowego, udało się zebrać 7011 zł. Kwota pozwoliła na zakup 1000 szt. maseczek ochronnych, 50 szt. okularów ochronnych, 5000 szt. jednorazowych rękawiczek ochronnych i 4 ozonatorów.

Dziękujemy wszystkim darczyńcom za hojność i solidarność w tym trudnym czasie, i włączenie się w zbiórkę.

Materiały zostały podzielone równo i przekazane Placówce Straży Granicznej w Hrubieszowie i Komendzie Powiatowej Policji w Hrubieszowie, wśród których jest największe zapotrzebowanie na środki ochronne.

Organizatorami zbiórki było Stowarzyszenie „Jestem” im Św. Jana Bosko w Hrubieszowie, we współpracy i przy wsparciu Urzędu Miasta Hrubieszów.

W imieniu wszystkich ofiarodawców, środki dla Straży Granicznej przekazali burmistrz Marta Majewska i prezes Stowarzyszenia “Jestem” ks. Witek Bednarz, natomiast środki dla Policji dostarczyli zastępca burmistrza Paweł Wojciechowski i członek zarządu stowarzyszenia Agnieszka Zdun.

 

info i fot. UM Hrubieszów