Hrubieszów: Życzenia z okazji Dnia Strażaka

Rok 2021 to 105-lecie istnienia i działalności Ochotniczej Straży Pożarnej w Hrubieszowie.

Reklamy

SZANOWNE DRUHNY I DRUHOWIE!

Rok 2021 to 105-lecie istnienia i działalności Ochotniczej Straży Pożarnej w Hrubieszowie. Jednocześnie mamy zaszczyt pochwalić się najwyższą gotowością operacyjną w powiecie i województwie pod względem ilości wyjazdów do zdarzeń i interwencji odnotowanymi właśnie w tym Jubileuszowym Roku. To niewątpliwie godne odnotowania osiągnięcie oraz świadectwo i dowód, że nie zawiedliśmy mieszkańców naszego miasta włączając się, jako pierwsi w regionie na prośbę Pani Burmistrz (marzec 2020 roku) do walki z pandemią.

Bieżący rok – w związku z wojną w Ukrainie, spowodował konieczność najwyższej naszej mobilizacji i gotowości w niesieniu pomocy humanitarnej uchodźcom z niespotykaną ilością różnorodnych działań logistycznych, transportowych i pomocowych, co szczególnie w okresie mroźnych nocy dla uciekających matek z wychłodzonymi i głodnymi dziećmi było wielkim i odpowiedzialnym dla nas wezwaniem.

Szanowne Druhny i Druhowie Strażacy! Począwszy od remontu i rozbudowy naszej strażnicy, poprzez zakup samochodu, a ostatnio remontu i adaptacji dodatkowych pomieszczeń magazynowych i klatki schodowej wykazaliście także dbałość o miejsce, które pozostaje naszą bazą do działań i realizacji codziennych zadań.

Wszystko to przedstawione w wielkim skrócie pokazuje, że zasługujecie Druhny i Druhowie Strażacy na najwyższe słowa uznania, podziękowań i szacunku, które z okazji dzisiejszego Święta DNIA STRAŻAKA, z wielką satysfakcją Wam przekazuję, życząc przy tym wiele zdrowia dla Was i Waszych najbliższych.

To także doskonała okazja, aby złożyć podziękowanie na ręce Pani Burmistrz Miasta Hrubieszowa za okazywane i podejmowane różne formy wspierania naszych działań, pomoc i osobiste zaangażowanie w rozwiązywaniu problemów, które nas przerastają, a przede wszystkim szacunek i wysoką ocenę naszej OSP.

Prośbę o przekazanie Wam życzeń z okazji Dnia Strażaka skierowali także:

Pani Marta Majewską – Burmistrz Miasta Hrubieszowa oraz Pan Grzegorz Szyszko Dyrektor Biura w Zarządzie Wojewódzkim ZOSP RP.

Stanisław Letnianczyn
Prezes OSP Hrubieszów

Zobacz też:

Hrubieszów: Warto być Polakiem – droga do wolności. Widowisko w HDK (ZDJĘCIA, WIDEO)

Hrubieszów: Warto być Polakiem – droga do wolności. Widowisko w HDK (ZDJĘCIA, WIDEO)


MAKBET (CIEMNA NOC…)

Makbet (Ciemna noc…)